رفتار دوگانه مسئولین پدیده ی بد حجابی را افزایش می دهد
+ پ -
رفتار دوگانه مسئولین پدیده ی بد حجابی را افزایش می دهد

یک کارشناس اجتماعی گفت: یکی از دلایل بدحجابی عدم کار فرهنگی و نداشتن خانواده های متعهد است و مسئولین در این زمینه باید رفتار دو گانه خود را کنار بگذارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  ، “فاطمه اسپید” کارشناس اجتماعی اظهار کرد: مسئولان باید با حفظ حرمت بانوان به ظاهر ناهنجار ، آنان را در جهت حفظ عفاف وحجاب هدایت و ارشاد کنند ، چرا که آنان فرزندان عزیز این ملت هستند .

 

 

وی افزود: متاسفانه امروز بد حجابی کولاک می کند و برخورد دوگانه مسئولان محترم درباره پوشش وحجاب ، دادن چراغ سبز به بعضی از بدحجابان ، هم چنین خشونت ها واهانت های بعضی از نیروهای خودسر به زنان بدحجاب ، وضعیت ولنگاری وحجاب را بدتر از گذشته کرده و می کند .

 

 

اسپید تصریح کرد: چرا که خراب کردن آسان است ولی بازسازی بسیار مشکل است و ریشه بدحجابی بیشتر عدم کار فرهنگی و نداشتن خانواده های متعهد است .

 

 

این کارشناس اجتماعی خاطرنشان کرد: ما برای نهادینه ساختن عفاف وحجاب که مسئله روز شده باید همت بلند و تدبیری عالمان و روشی صحیح را در پیش گیریم و لازم است کتابهای روشن گرانه ای در زمینه حجاب وعفاف تهیه کرده و رایگان به این گونه خواهران تقدیم کرد.

 

 

وی اظهار کرد: لزوم پوشیدگی زن در برابر مرد بیگان ، یکی از مسائل مهم اسلامی است که با کمال تاسف دنیای غرب و دنباله روهای آنان این مسئله بسیار مهم اسلامی واخلاقی را نادیده گرفته وباکمال گستاخی بر ضد آن گام بر می دارند و آن را عامل رکود و واپس گیرایی دانسته اند .

 

 

این کارشناس اجتماعی اظهار کرد: در حالی که حجاب اسلامی ، سنگر محکمی برای استواری زندگی بانوان بوده و پشتوانه ی نیرومندی برای آن ها در راستای  توسعه علمی ، فکری ، هنری و فرهنگی است .

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff