رعایت قانون و پرهیز از تخریب و شایعه پراکنی از تحرکات مهم انتخابات است
+ پ -
رعایت قانون و پرهیز از تخریب و شایعه پراکنی از تحرکات مهم انتخابات است

فرماندار شهرستان سیریک گفت: همه دنیا باید بدانند که ملت شریف ایران ملتی مقتدر ، پیشرفته ، قدرتمند و سرآمد در عرصه های سیاسی ،اجتماعی و اقتصادی است و هیچ تهدید ، تحریم و ترورهایی نتوانسته است جلوی پیشرفت معنوی و مادی ملت بزرگ ایران را متوقف نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، سعیدالله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک در جلسه شورای اداری شهرستان سیریک افزود: انتخابات یکی از افتخارات و عرصه های مهم سیاسی و اجتماعی است که امانت داری، بی طرفی ، قانون گرایی ، حفظ سلامت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم را از جمله اصول و محورهای اساسی در کشور برشمرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز داشت: همه ما باید نسبت به رعایت قانون مداری نه شعار گونه رفتار و عمل کنیم و به همه موارد قانونی متعهد و پایبند باشیم تا انتخابات قانون مند و با صلابت داشته باشیم.
مبارکی خاطرنشان کرد : همه باید با رعایت احترام و جلوگیری از هرگونه تخریب و شایعه پراکنی در کنار یکدیگر با همدلی و همزبانی این حرکت سیاسی که در عمق مردم سالاری دینی نشآت گرفته با همکاری و تعامل دو سویه به سرانجام برسانیم.
فرماندار شهرستان سیریک با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در باره انتخابات اظهار داشت: معظم له بارها از انتخابات به عنوان آبروی نظام اسلامی نام برده ، بنابراین ضروریت دارد تا انتخابات که مظهر مردم سالاری دینی است با مشارکت حداکثری مردم باشکوهتر برگزار کنیم.
مبارکی یادآور شد :در هفتم اسفند ماه سال جاری شاهد برگزاری دو انتخابات بزرگ و مهم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی هستیم که مجریان امر در حوزه های مختلف ضمن اشرافیت به قانون ، امانتدار آرای مردم که حق الناس است کوشا و پرتلاش باشند.
مبارکی خاطر نشان کرد: همه باید با رعایت احترام به قانون و جلوگیری از هر گونه تخریب و شایعه پراکنی در کنار یکدیگر با همدلی و همزبانی این حرکت سیاسی و اجتماعی که از عمق مردم سالاری دینی نشئت گرفته با همکاری و تعامل دو سویه به سرانجام برسانیم .
فرماندار شهرستان سیریک ، اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایان سال و ضرورت توجه به آماده سازی فضا و شرایط پذیرایی میهمانان و گردشگران نوروزی همه مدیران ادارات و نهادها باید نسبت به مقدمه سازی و هماهنگی بمنظور ایجاد شرایط مناسب و درخورشان در سطح شهرستان فراهم سازیم.
وی با بیان اینکه شهرستان سیریک یک منطقه استراتژیک و یکی از شهرستان های مهم استان و حتی کشور است ، اظهار داشت: یکی از اولویت های مهم شهرستان در ستاد خدمات سفر در ایام نوروز این است که در جاها و مکان های تفریحی و توریستی و سواحل شهرستان توجه به رعایت نکات بهداشتی،رفاهی ،خدماتی،و ایحاد شرایطی مناسب برای مردم و مهمانان آماده سازی و مهیا داشته باشیم.
مبارکی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از۳۰۰هزار نفر مسافران از شهرستان سیریک دید و بازدید کردند،وظیفه ما در سال جاری برای ارائه خدمات بهینه سفر در سطح شهرستان بسیار ضروری وحائز اهمیت برشمرد و از همه مسئولین و مردم خواست با مشارکت و همدلی برای اعتلای شهرستان بویژه در این ایام خاص مشارکتی پویا و سازنده داشته باشند.
فرماندار سیریک اذعان داشت : جشن نیکوکاری فرصت مناسبی برای کمک به محرومین و نیازمندان است و در آستانه بهار و سال نو نباید نسبت به نیازهای محرومان و همنوعان در جامعه اسلامی بی تفاوت باشیم و همه ادارات و نهادها و مردم خوب و خون گرم شهرستان خواست تا با کمک و حضور گرم خود در این حرکت ملی نسبت به مساعدت و یاری نیازمندان شهرستان همت مضاعف داشته باشند.
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff