رعایت شاخص علمی آموزشی نقش موثری در توسعه جامعه دارد
+ پ -
رعایت شاخص علمی آموزشی نقش موثری در توسعه جامعه دارد
رئیس مرکز نظارت و ارزیابی دانشگاه آزاد بندرعباس:

رعایت شاخص علمی آموزشی نقش موثری در توسعه جامعه دارد

رئیس مرکز نظارت و ارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به نظارت و ارزیابی در ارتقای کیفیت آموزشی، بیان کرد: فعالیت دانشگاهها بر اساس الگوی تعیین شده نقش موثری در توسعه و پیشرفت جامعه ایفا می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ امیر اقبال خواجه رحیمی،  رئیس مرکز نظارت و ارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نظارت و ارزیابی در خصوص ارتقای کیفیت و بهبود مسائل آموزشی گفت: فعالیت دانشگاهها باید بر اساس برنامه‌ریزی و الگوی تعیین‌شده انجام گیرد و با حرکت کردن در چارچوب بخشنامه‌ها می تواند نقش بسزایی در  توسعه و پیشرفت استان ایفا کند.

 

رئیس مرکز نظارت و ارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه سمت و سوی دانشگاهها حرکت به سمت تحصیلی است، اظهار کرد: معاونین و کارشناسان آموزشی در توزیع تخصصی پایان نامه ها، حد عدالت و انصاف را رعایت نمایند و از پتانسیل همه استادان در این حوزه استفاده ی بهینه شود.

 

خواجه رحیمی تصریح کرد: رعایت شاخص های آموزشی می تواند بسیاری از هجمه ها علیه دانشگاه آزاد را کاهش داده و نقش بارزی در سلامت و توسعه علمی جامعه  داشته باشد.

 

وی از ممیزی شدن رشته های تحصیلات تکمیلی در حوزه معاونت آموزشی خبر داد و افزود: با این طرح واحد هایی که دارای  شرایط جذب دانشجو نیستند با حضور کارشناسان مجرب شناسایی و از ادامه فعالیت در آن رشته حذف خواهند شد.

 

رئیس مرکز نظارت و ارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد:  در کنار اجرای مقررات و آیین نامه های آموزشی منزلت دانشجو در واحد های دانشگاهی باید حفظ شود.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff