منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۹
شناسه خبر: 59866
گروه :خبر

رضا درخشنده بخشدار به همرا ه ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه جناح و عبدالله عالیان معاون پشتیبانی اداره از مدارس شهر جناح بازدید نمودند. به گزارش  هرمز؛ با شروع سال تحصیلی جهت دیدار با همکاران و بازدید از روند شروع فعالیت های مدارس رضا درخشنده بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش […]

رضا درخشنده بخشدار به همرا ه ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه جناح و عبدالله عالیان معاون پشتیبانی اداره از مدارس شهر جناح بازدید نمودند.

بازدید بخشدار_093409

به گزارش  هرمز؛ با شروع سال تحصیلی جهت دیدار با همکاران و بازدید از روند شروع فعالیت های مدارس رضا درخشنده بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه به همراه ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش وپرورش و عبدالله عالیان معاون پشتیبانی اداره از مدارس سطح شهر بازدید نمودند.

رضا درخشنده در دیدار با همکاران ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس اظهار داشت : آغاز سال تحصیلی ، شروع فصل نوینی از زندگی دانش آموزان است وی در ادامه افزود : چه نیکو است که آغاز فصل علم آموزی با شمیم دفاع مقدس معطر گردیده است.

بخشدار از مسئولین شهر جناح که در نصب بنرهای تبلیغاتی به مناسبت بازگشایی مدارس اقدام کردند تشکر و قدردانی نمود.

ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح بیان کرد : همه تلاش و کوشش مسئولین نظام آموزش و پرروش ،آغاز پر شور سال تحصیلی می باشد.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت : تلاش ها به نحوی است که همه ی دانش آموزان و اولیا احساس رضایتمندی داشته باشند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح از همه همکارانی که با برنامه ریزی صحیح سال تحصیلی را با شروع رسمی کلاس ها آغاز نمودند تشکر و قدردانی نمود .


اخبار مرتبط :
لینک کوتاه: :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات
Untitled-1-Recovered123   b000000451212   225278698se01   225278698se01       225278698se01  
شورا باید همدل و همراه مردم برای خدمت رسانی باشد استقلال طلبی یمن تهدیدی برای قدرت اسرائیل است/شکست عربستان از یمن شکست آمریکا و اسرائیل در منطقه بود مشورت کردن با صاحب نظران باعث اعتماد به نفس می شود/مردم با انتخاب اصلح زمینه‌ شکوفایی کشور را فراهم کنند مساجد دانشگاه آزاد و هرمزگان بندرعباس میزبان دانشجویان معتکف می شود انتقال آب از سد جگین به غرب جاسک و سیریک ضروری است / آب شیرین کن سیریک هرچه سریعتر در مدار قرار گیرد از نابودی میلیون ها درخت نخل تا گسترش پدیده فروچاله ها بر اثر خشکسالی عربستان مجری مصوبات اسرائیل در منطقه است/پیروی از فرمان رهبران دینی پیروزی به ارمغان می آورد نوسان شدید برق در بخش کوشکنار و عدم پاسخگویی مسئولین تحقق ۸۵ درصدی تعهدات شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در سال ۹۳/ تولید گازوئیل از پسماند زباله های شهری در کیش گذر امواج ناپایدار تراز میانی جو از هرمزگان/ارتفاع موج بیش از یک متر خواهد بود/رودان با دمای ۴۴ درجه گرمترین شهر هرمزگان