رضایت دولت تدبیر و امید از عملکرد مسئولین هرمزگان/ نماینده غرب استان 29 اردیبهشت تعیین تکلیف می‌شود
+ پ -
رضایت دولت تدبیر و امید از عملکرد مسئولین هرمزگان/ نماینده غرب استان ۲۹ اردیبهشت تعیین تکلیف می‌شود

قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور در جمع خبرنگاران هرمزگان عملکرد استاندار هرمزگان و مدیران استانی را مثبت ارزیابی نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مقیمی، قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور در جمع اصحاب رسانه هرمزگان گفت: هدف بنده از حضور در استان هرمزگان برگزاری جلسه ای با فرمانداران، بخشداران و معاونین فرمانداران استان که مروری بر برنامه های سال ۹۵ و به خصوص در ارتباط با مسائل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و اقتصاد مقاومتی، تکریم ارباب رجوع، بررسی مسائل سیاسی و امنیتی استان و عملکرد فرمانداران و ایجاد آمادگی های لازم برای انتخابات ریاست جمهوری در سال آتی است.

 

وی با اشاره به موقعیت و اهمیت استان هرمزگان تصریح کرد: استان هرمزگان یکی از استان های استراتژیک کشور است، هم از موقعیت جغرافیایی و هم از نظر اقتصادی، هم از نظر سیاسی، حائز اهمیت است. دولت توجه ویژه ای به این استان دارد، برای توسعه ی استان و کارهای مهمی برای توسعه ی استان به انجام خواهد رسید. استانداران و فرمانداران و بخشداران هم بایستی زمینه های این توسعه را فراهم کنند، زیر ساخت ها را با کمک دستگاه های اجرایی آماده کنند تا استان گام های بزرگ را برای توسعه بردارد.

 

مقیمی در خصوص انتخابات اظهار کرد: انتخابات با شکوهی در سراسر کشور برگزار شد هم داوطلبانی که قبول صلاحیت شده و مردم و هم انتخابات خوب برگزار شد. تمامی داوطلبینی که وارد انتخابات شدند توسط هواداران حمایت شدند و برنامه را ارائه کردند، نشاط سیاسی و اجتماعی و آرامش در مناطق حاکم بود که نشان رشد سیاسی در صحنه ی انتخابات بود. در حوزه ی غرب استان لازم به ذکر است بعد از برگزاری انتخابات شورای نگهبان تصمیماتی گرفت و مسائلی که انتخابات این حوزه را باطل اعلام کرد. در ۲۹ اردیبهشت بتوانیم انتخابات را برگزار کنیم و داوطلبین هم ثبت نام می کنند و مجددا صلاحیت ها بررسی می شود و مراحل طی می شود. داوطلبین قبل هم مجددا می توانند ثبت نام کنند و محدودیتی از این نظر نداریم.

 

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان چگونگی برگزاری انتخابات الکترونیکی عنوان کرد: با شورای نگهبان مکاتبه شده و در واقع شورای نگهبان نقطه نظرات را عنوان کرده، قرار بر این است که امنیت این دستگاه ها و نرم افزاری که تهیه کردیم توسط شرکتی که شورای نگهبان برای برنامه ریزی و ارائه ی این نرم افزار تعیین کرده بررسی شود و زمانی که به وضعیت اطمینان حاصل شود که کارایی لازم را دارند، می توانیم در انتخابات به کار بگیریم.

 

وی با شاره به وضعیت فعالیت استان هرمزگان و میزان رضایت دولت از عملکرد مسئولین استان اذعان کرد: در هفته ی دولت، دولت در جریان کارهای انجام شده قرار می گیرند و استان هرمزگان جز استان های فعال ما هستند و بسیاری از طرح ها انجام شده و در حال انجام گرفتن می باشد. ارزیابی و کارآمدی استاندار و پیشرفت استان ها دائما رصد می شود و پیگیری های لازم انجام می شود. استاندار نماینده ی عالی دولت در استان است، استان هرمزگان دارای عملکرد بسیار خوبی است.

 

 

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff