رشد 71 درصدی و استقبال 342 هزار نفری گردشگران از سیریک در تعطیلات نوروزی
+ پ -
رشد ۷۱ درصدی و استقبال ۳۴۲ هزار نفری گردشگران از سیریک در تعطیلات نوروزی

فرماندار شهرستان سیریک گفت: براساس کمیته آمار و اطلاعات ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشوری تعداد سیصد و چهل و دو هزار و هشتصد و چهل و سه نفر از اماکن و جاهای مختلف تاریخی و طبیعی ،گردشگری شهرستان سیریک دیدن کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سعیدالله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود: از مجموعه جاذبه های تاریخی ، فرهنگی ، و جاذبه های طبیعی و دست ساز شطح شهرستان بیشترین بازدید کننده از جاذبه های طبیعی شهرستان صورت گرفته است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک یادآور شد: بیشترین بازدید ها و حضور گردشگران نوروزی از ساحل شهر بندر کوهستک، قدمگاه شاه محمد و درختان لور پالور ، تالاب بین المللی آذینی و درختان حرا و چندل، ساحل شهر سیریک ، سد و قلعه شاداب روستای کنارجو، سواحل روستاهای کرپان و گهردو و ساحل شهر گروگ برشمرد.

 

مبارکی تصریح نمود: سال گذشته حدود ۲۰۰ هزار گردشگر از شهرستان سیریک بازدید داشتند که الحمدالله در سال جاری با برنامه ریزی و ارائه خدمات مطلوب و مهیا سازی اماکن و فضاها شرایط بسیار مناسب و در خور شان و رضایت مندی برای میهمانان و مسافران نوروزی فراهم شد که منجر به استقبال خوب گردشگران در سال ۹۵ شده است.

 

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: رشد ۷۱ درصدی استقبال میهمانان نوروزی از شهرستان نشانگر پتانسل بالای این خطه از سرزمین مکران در حوزه گردشگری و تفریحی توریستی دارد که با ارائه امکانات و خدمات بیشتر قابلیت تبدیل شدن به قطب گردشگری جنوب شرق کشور همراه با اشتغالزایی و پویایی اقتصادی و رونق تجاری خواهد داشت.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff