رشد 43 درصدی پروژه‌های هفته دولت در سال جاری/ برخورد با قاچاق باید ریشه ای و در بعد کلان باشد
+ پ -
رشد ۴۳ درصدی پروژه‌های هفته دولت در سال جاری/ برخورد با قاچاق باید ریشه ای و در بعد کلان باشد

استاندار هرمزگان با بیان اینکه پروژه‌های هفته دولت از نظر هزینه‌نسبت به سال گذشته رشد ۴۳ درصدی داشته است، اظهار کرد: هرمزگان در کارگروه رفع موانع تولید در بعد واگذاری تسهیلات، در کشور رتبه نخست را دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جاسم جادری، استاندار هرمزگان در جمع جامعه اهل سنت بندرعباس با بیان اینکه هفته دولت فرصتی برای بازنگری و انعکاس دستاوردهای دولتمردان در خدمت به کشور و نظام است، گفت:نگرش ما در دولت در به کارگیری نیروهای متعهد، مختصص و شایسته بدون در نظرگیری قومیت و مذهب است، کما اینکه در هرمزگان نیز این اصل تا حدودی زیادی رعایت و چندین مدیرکل و فرماندار و بخشدار و مدیر شهرستانی از نیروهای اهل سنت در بدنه مدیریتی دولت به کار گرفته شده اند.

وی افزود: برادران و خواهران اهل سنت در حوزه های مختلف تولیدی، پیمانکاری، بازار و تجارت، امور خیرخواهانه و سیاسی و اجتماعی دارای پویایی و عملکرد مناسب و مطلوبی هستند به نحوی که این بخش از جامعه توانسته است در راه توسعه استان به خوبی در کنار دولت قرار گیرد.

جادری با بیان اینکه پروژه‌های هفته دولت از نظر هزینه‌نسبت به سال گذشته  رشد ۴۳ درصدی داشته است، اظهار کرد: هرمزگان در کارگروه رفع موانع تولید در بعد واگذاری تسهیلات، در کشور رتبه نخست را دارد.

وی با بیان اینکه برخورد با قاچاق باید ریشه ای و در بعد کلان باشد، تصریح کرد:نباید در راه مقابله با قاچاق در خانه‌ها و مغازه‌های مردم در گوشه و کنار شهرها ریخت نباید و مردم را مورد فشار قرار دارد،چرا اینکه اگر اینگونه رفتار مورد تایید دولت قرار ندارد.

استاندار هرمزگان با تاکید بر رعایت اصول و حقوق شهروندی خاطر نشان کرد:دولت به دنبال تقویت ارتباط بین اقوام و مذاهب می باشد چنانچه اگر در برخی از مسائل و موارد، تنگ‌نظری‌هایی وجود دارد نادرست و غیرقابل تایید است و معتقدیم در این راه نیازمند تامل و تحمل و صبوری و زمان بیشتری هستیم.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff