رشد ۸ درصدی گردشگران و ۱۵ درصدی پروازها به کیش
+ پ -
رشد ۸ درصدی گردشگران و ۱۵ درصدی پروازها به کیش

با افزایش سفر های گردشگران داخلی و خارجی به جزیره زیبای کیش فرودگاه بین‌المللی کیش از آغاز‍‍ سفرهای نوروزی تاکنون شاهد رشد پروازی نسبت به سال گذشته بوده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ و به نقل از  فرهنگ کده ،با افزایش سفر های گردشگران داخلی و خارجی به جزیره زیبای کیش فرودگاه بین‌المللی کیش از آغاز‍‍ سفرهای نوروزی تاکنون شاهد رشد پروازی نسبت به سال گذشته بوده است .

از آغاز سفرهای نوروزی امسال (۲۵ اسفند ۹۴) تا جمعه (۶ فروردین ۹۵) در فرودگاه بین‌المللی کیش، ۱۱۵۲ پرواز صوت گرفته که در بخش داخلی ۵۵۵ پرواز ورودی و به همین میزان پرواز خروجی و در بخش بین‌الملل این فرودگاه ۲۱ پرواز ورودی و به همین میزان پرواز خروجی انجام شده است.

فرود گاه بین المللی کیش میزبان۱۳۶ هزارو ۸۱۹   مسافر و ۱۱۵۲ ‍‍پرواز داخلی و بین‌المللی بوده است ، این آمار حاکی از افزایش ۱۵ درصدی پروازها و ۸ درصدی جابجایی مسافر نسبت به زمان مشابه در سال گذشته است.

همچنین از مجموع ۱۳۶ هزار و ۸۱۹مسافر این فرودگاه، ۷۴ هزار و ۷۲۱ مسافر ورودی و ۶۰ هزار و ۳۲۵ مسافر خروجی داخلی بودند ، در بخش بین‌المللی این فرودگاه نیز ۸۵۲ مسافر وارد و ۱۰۲۲ مسافر خارج شدند.
در مجموع، فرودگاه بین‌المللی کیش شاهد ۱۵ درصد افزایش پروازها و ۸ درصد افزایش مسافر نسبت به مدت مشابه در سال پیش بود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff