رشد قارچ گونه کافی شاپ ها باعث افزایش ولنگاری فرهنگی در جامعه می شود
+ پ -
رشد قارچ گونه کافی شاپ ها باعث افزایش ولنگاری فرهنگی در جامعه می شود

فعال فرهنگی هرمزگان اظهار کرد: رشد بی رویه کافی شاپ ها در جامعه باعث افزایش ولنگاری فرهنگی در جامعه می شود و فضای نامناسبی را برای جوانان و نوجوانان فراهم می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، منا شریعتی فعال فرهنگی هرمزگان با اشاره به رویش قارچ گونه کافی شاپ ها در سطح جامعه گفت: با تردد های اخیر در بندرعباس با رشد بی رویه به اصطلاح کافی شاپ ها مواجهیم که حضور هنرمندانه در این گونه مکان ها باعث افزایش ولنگاری فرهنگی در جامعه می شود.

 

وی افزود: با توجه به اینکه فراوانی کافی شاپ ها غالبا فضای نامناسبی از لحاظ فرهنگی برای نوجوانان و جوانان ایجاد می کند بنابراین خانواده همراه با فرزندان نمی توانند در این گونه مکان ها وارد شوند.

فعال فرهنگی هرمزگان اظهار کرد: دستگاه های نظارتی در برخورد با بازگشایی بی رویه و عملکرد این مکان ها بایستی بصورت جدی وارد عرصه شوند با این هدف که اراده به سمت سبک زندگی غیر اسلامی کمتر گردد.

 

وی افزود: برخی کاربری کافی شاپ را تغییر و آن را به کافه تبدیل کرده اند هرچند باز هم اقدامات زیرکانه ای برای این ولنگاری فرهنگی انجام خواهند داد.

 

فعال فرهنگی هرمزگان با بیان اینکه فضای کافی شاپ ها آسیب های فرهنگی را افزایش می دهد ، خاطرنشان کرد: با بستر سازی فرهنگی مناسب برای اوقات فراغت فرزندان از حضور آنها در این گونه محیط ها جلوگیری شود.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff