رشد سخت افزاری متناسب با فضای نرم افزاری نیست/ توسعه فضای فرهنگی باعث جذب گردش می شود
+ پ -
رشد سخت افزاری متناسب با فضای نرم افزاری نیست/ توسعه فضای فرهنگی باعث جذب گردش می شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه گفت : یکی از علل رکود فرهنگ و هنر ، رشد سخت افزاری متناسب با فضای نرم افزاری است و این فضا در اختیار هنرمندان این شهرستان داده نشده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حسین محسنی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهارکرد:  شهرستان  بندرلنگه سومین شهرستان بعد از بندرعباس و میناب می باشد که نبود فضای های فرهنگی و هنری  در آن مشهود است .

 

 

 

 

وی با بیان اینکه با حضور دوشهردار ف بندرلنگه و کنگ فضای فرهنگی در حال توسعه است، افزود: یکی از علل رکود فرهنگی و هنری ، رشد سخت افزاری متناسب با فضای نرم افزاری  است و پتانسیل و استعدادهای بالقوه ای وجود دارد که در اختیار هنرمندان این شهرستان داده نشده است.

 

 

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه اظهار کرد: این رویه باعث رکود فرهنگ و هنر شده که مستلزم آن است که فضای فرهنگی و هنری را توسعه ببخشیم تا بتوانیم از آن استعدادها به نحو بهینه استفاده کنیم و باعث ترقی این شهرستان شود.

 

 

 

محسنی تصریح کرد : اگر فضای فرهنگی و هنری توسعه پیدا کند رویدادهای مهم فرهنگی و هنری در جامعه جاری شود قطعا جذب گردشگری را در این شهرستان زیاد خواهیم داشت.

 

 

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه  با اشاره به تغییر نگرش خیرین بیان داشت :همان طور که در بعد آموزشی و دینی و مذهبی خوب نگاه می کنند به بعد فرهنگی و هنری هم نگاه ویژه داشته باشند .

 

 

وی با بیان اینکه در بخش فرهنگ و هنر زمینه های لازم برای سرمایه گذاری وجود دارد،ابراز کرد : سینما و سالن های چند منظوره و کتابخانه ها اینها می توانند برگ سرمایه خوبی برای سرمایه گذاری داشته باشند و کسانی که بخواهند ورودی در این عرصه داشته باشند.

 

 

محسنی  ایجاد «کارگروه تخصصی فرهنگ و هنر» گامی مهم و ضروری دانست و خاطر نشان کرد : یکی از راه‌هایی که می‌تواند هماهنگی‌های لازم در راستای حل مشکلات موجود فرهنگی هنری را به وجود آورد ایجاد «کارگروه تخصصی فرهنگ و هنر» است که درحال حاضر  جای آن در بندرلنگه خالی است .

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff