رسانه ها در ایام محرم اهداف قیام امام حسین (ع) را تبیین کنند/ بعد از تصویب برجام وظیفه ملت تداوم استکبار ستیزی است
+ پ -
رسانه ها در ایام محرم اهداف قیام امام حسین (ع) را تبیین کنند/ بعد از تصویب برجام وظیفه ملت تداوم استکبار ستیزی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه رسانه ها نقش موثری در خنثی سازی جنگ نرم و هجه فرهنگی دشمن دارند، گفت: رسانه ها باید در ایام محرم، اهداف قیام امام حسین (ع) را تبیین کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، آیت الله مجتهد شبستری در مراسم افتتاح دفتر رسمی خبرگزاری تسنیم آذربایجان شرقی در تبریز اظهار کرد: انقلاب اسلامی سبقه ی فرهنگی دارد و باید در نگهداری و تداوم این انقلاب تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه باید رسالت خود را در قبال خون شهدا و انقلاب اسلامی انجام دهیم، اعلام کرد: اکنون در شرایطی که دشمن نتوانست با جنگ نظامی و تحریم ها بر ایران نفوذ کند و جنگ نرم را به کار گرفته است، رسانه ها  نقش موثری در خنثی سازی جنگ نرم دشمنان ایفا می کنند.

وی با اشاره به اینکه رسانه های باید به عنوان تریبون مذهبی و دینی ارزش های اسلامی را در بین نسل جوان دانشگاه ها وآموزش و پرورش تبیین کنند، تصریح کرد: خبرگزاری تسنیم نیز به عنوان یک خبرگزاری که سبقه مذهبی و فرهنگی دارد، می توانند در جهت خنثی سازی هجمه فرهنگی دشمن موثر واقع شود.

رسانه ها از نشر شایعات اجتناب کنند

آیت الله شبستری با تاکید بر اینکه رسانه ها باید اهداف قیام امام حسین (ع) را در ایام محرم تبیین کنند، گفت: رسانه ها باید در فضای مجازی نیز حضوری فعال داشته باشند و همچنین شرط اول نشریات و رسانه ها صداقت است و باید از نشر شایعات اجتناب کنند.

وی گفت: باید رسانه ها خبرهای امیدوار کننده و امید بخش به مردم اطلاع رسانی کنند.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: وضعیت منطقه رضایت بخش است و اگر عراق و سوریه سقوط می کرد، ایران نیز به خطر می افتاد.

وی در خصوص طرح برجام نیز تصریح کرد: توصیه های رهبر انقلاب دلسوزانه و حکیمانه است و  تایید برجام به معنای نفوذ آمریکا در ایران نیست و مردم بعد از برجام وظیفه دارند که برای تداوم استکبار ستیزی تلاش کنند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff