رسانه ملی حافظ فرهنگ یا ترویج روابط عاشقانه !
+ پ -
رسانه ملی حافظ فرهنگ یا ترویج روابط عاشقانه !

بیشترین مضامین نهفته در سریال ها و فیلم ها ایرانی حول مسائل عشقی و احساسی می باشد و از یکی متدین اصلی غفلت شده است و جا دارد رسانه های ملی به خصوص تلویزیون و سینما که از مخاطبین بیشتری برخوردار هستند با هزینه کردن در این زمینه چهره واقعی ایالات متحده و همه دستانش در منطقه را به مردم معرفی نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ، یکی از مهم ترین ابزارهای تاثیرگذار برافکار عمومی و تغییر نگرش افراد رسانه های جمعی هستند رسانه ها می توانند موجب شوند مردم به شیوه خاصی فکر کنند و یا وقایع را همان طور که آنها می خواهند ببینند  و به عبارت دیگر رسانه ها قادر به تاثیر گذاری روی باورها و افکار و در نهایت رفتار مخاطبین خود هستند.

 

 

مردم امروز بخش زیادی از زمان خود را صرف استفاده از رسانه ها می کنند و آنچه که امروز اثرگذارترین ابزار شکل دهی فرهنگ است رسانه می باشد.

 

 

در کشور ما خوی استکبار ستیزی و غیرت مردانگی ریشه در فرهنگ و تمدن ایران زمین دارد و بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و هویدا شدن چهره  منحوس آمریکا برای مردم روحیه استکبار ستیزی شدت بیشتری به خود گرفت .

 

 

آمریکایی ها با به خدمت گرفتن رسانه ها در تصویر سازی کلیشه ای   و خود ساخته از ایران چهره جمهوری اسلامی ایران را نزد مردم و مخاطبین خود در دنیا تحریف نموده اند و ایران هراسی در جهان بسط داده اند که نتیجه آن موضع گیری خیلی  از کشور های دنیا در برابر سیاست های جمهموری اسلامی ایران  می باشد.

 

 

متاسفانه در داخل کشور آنطور که باید و شاید از رسانه ها در جهت اشکار نمودن چهره واقعی آمریکا و ایادی استکبار استفاده نشده است رادیو و تلویزیون که به عنوان دو رسانه ملی در کشور فعالیت می کنند رسالت خود را به نحو احسن انجام نداده اند و شاید در بعد شعاری و کارهای سطحی و به لحاظ کمی برنامه های فراوانی را در جهت استکبار ستیزی تولید و پخش نموده اند اما به لحاظ کیفی و  عمق بخشیدن به عقاید مخاطبین و معرفی دشمن اول جهان اسلام به مردم ایران چندان موفقیتی نداشته اند.

 

 

در آمریکا علاوه بر رسانه های مثل رادیو و تلویزیون و نشریات`سینما نیز به کمک آمده اند و هالیبورد با ساخت فیلم های با کیفیت فنی علیه تفکر اسلامی ایران ، ایران هراسی را دنبال می کند اما در کشور ما دریغ از یک فیلم فاخر یا سریال ارزشمند  در این  زمینه ساخته نشده است.

 

 

بیشترین مضامین نهفته در سریال ها و فیلم ها ایرانی حول مسائل عشقی و احساسی می باشد  و از یکی متدین اصلی غفلت شده است  و جا دارد رسانه های ملی به خصوص تلویزیون و سینما که از مخاطبین بیشتری برخوردار هستند با هزینه کردن در این زمینه چهره واقعی ایالات متحده و همه دستانش در منطقه را به مردم معرفی نماید.

 

 

البته عملکرد برخی از آمریکا دوستان  در داخل نیز نباید نادیده گرفته شود چرا که عده ای دوست ندارند در کشور آمریکا ستیزی دنبال شود و هنوز تنها راه نجات خود را مذاکره و مراوده با آمریکا می دانند و با استفاده از رسانه های داخلی این تفکر را به مردم تزریق می کند.

 

 

صدا و سیما بایستی با هوشمندی کامل وبا اجرای سیاست های کلی که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده است  در تقویت روحیه استکبار ستیزی و معرفی آمریکا به عنوان دشمن درجه یک جهان اسلام و کشور ایران تلاش بیشتری از خود نشان دهد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff