رسانه‌های اسراییلی: درباره تهدیدات نصرالله باید بیشتر بیندیشیم
+ پ -
رسانه‌های اسراییلی: درباره تهدیدات نصرالله باید بیشتر بیندیشیم
در واکنش به تهدید اتمی دبیرکل حزب الله لبنان

رسانه‌های اسراییلی: درباره تهدیدات نصرالله باید بیشتر بیندیشیم

اظهارات شب گذشته دبیرکل حزب الله لبنان در مصاحبه با شبکه المیادین با واکنش رسانه های اسراییلی روبرو شد و به نقل از سید حسن نصرالله اعلام کردند که «این فقط لبنان نخواهد بود که بهای جنگ را پرداخت خواهد کرد بلکه اسراییل بهای بیشتری پرداخت می کند.»

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،  رسانه های اسراییلی مواضع اخیر دبیرکل حزب الله لبنان سید حسن نصرالله را مورد توجه قرار داده و اعلام کردند که وی سقف تهدیدات خود در مقابل هرگونه جنگ آتی اسراییل را افزایش داده است.

برپایه این گزارش،‌اکثر روزنامه ها و سایت های اسراییلی سخنان سید حسن نصرالله را تحت پوشش قرار داده و تهدیدات سید علیه اسراییل را یک جهش بزرگ توصیف کردند و اعلام کردند این تهدیدات فقط افزایش درجه سطح تهدیدات نبود.

ایهود یعری تحلیلگر امور عربی در کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: «نصرالله در این بازه زمانی فقط سطح تهدیدات خود علیه اسراییل را افزایش نداد بلکه «جهش کاملی» دراین باره صورت داد.

وی افزود: در این لحظات نصرالله گفت که در اسراییل فقط انبارهای امونیاک در نزدیکی حیفا در کارخانه های پتروشیمی ساخت امونیاک وجود ندارد بلکه در اسراییل تعدادی نیروگاه هسته ای، انبارهای سلاح هسته ای ،تاسیسات مخازن زباله های هسته ای و انبارهای کلاهک های جنگی هسته ای وجود دارد.

یعری در ادامه با نقل این سخنان سید حسن نصرالله که حزب الله لیست کاملی از این مناطق و اماکن را در اختیار دارد به نقل از سید گفت: در صورت آغاز جنگ این اهداف را با موشک های دقیقی که در اختیار داریم مورد هدف قرار می دهیم.

این تحلیلگر برجسته اسراییلی افزود: معنای این حرف نصرالله یعنی اینکه او فقط از انبارهای آمونیاک صحبت نکرد بلکه از تلاش خود برای هدف قرار دادن مواد هسته ای موجود و غیر موجود در اسراییل سخن گفت . نصرالله گفت که این فقط لبنان نخواهد بود که بهای جنگ را پرداخت خواهد کرد بلکه اسراییل بهای بیشتری پرداخت می کند.

یعری در پایان گفت: نصرالله به ما گفت که امکان وقوع جنگ نزدیک نیست اما او ما را با این سخنان ترک کرد تا ما در باره آن بیشتر بیندیشیم.

از سوی دیگر کانال دوم تلویزیون اسراییل همچنین گفت که نصرالله اسراییل را تهدید کرد که حزب الله هیچ خط قرمزی را در جنگ احتمالی اینده با اسراییل پیش روی خود نمی بیند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff