رسالت پروژه مهر آماده سازی مدارس برای ایجاد انگیزه و نشاط است
+ پ -
رسالت پروژه مهر آماده سازی مدارس برای ایجاد انگیزه و نشاط است
معاون پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش پارسیان:

رسالت پروژه مهر آماده سازی مدارس برای ایجاد انگیزه و نشاط است

معاون پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش شهرستان پارسیان رسالت اصلی ستاد پروژه مهر در شهرستان را ساماندهی و آماده سازی مدارس به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی و ارتقاء انگیزه در بین دانش آموزان دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ،محمود روان معاون پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش پارسیان گفت: مجموع مدارس شهرستان پارسیان ۱۰۳ مدرسه فعال می‌باشد که در خصوص تعلیم و تربیت دانش آموزان در شهرستان فعالیت می‌کنند.

 

وی اضافه کرد: از مجموع مدارس شهرستان ۳۵ مدرسه در شهر و ۶۸ مدرسه در روستا فعالیت دارند که حدود ۱۰۰۰ نفر نیروهای آموزشی مسئولیت آموزش این تعداد دانش آموز را به عهده دارند که از ابتدای مهر فعالیت‌های آموزشی آنان آغاز می‌شود.

 

معاون پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش پارسیان در ادامه اظهار داشت: برای اجرای اصولی و کارآمد پروژه مهر در پارسیان شش کمیته تشکیل شده که در بازه زمانی مشخص برنامه‌های خود را عملی می‌کنند و گزارشی از فعالیت‌های خود به ستاد مربوطه می‌دهند.

 

روان در خصوص نوع کمیته‌های تشکیل شده گفت: این شش کمیته شامل کمیته ساماندهی، تجهیز و تعمیر، تأیید صلاحیت، نظارت، توجیه و تبلیغ، ارزیابی و انتصابات می‌باشد.

 

معاون پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش پارسیان ضمن برشمردن وظایف هرکدام از کمیته‌ها تصریح کرد: مهمترین و در واقع خروجی تمامی این برنامه‌ها هماهنگونه که عرض شد شاداب سازی و آماده سازی مدارس برای ایجاد انگیزه و نشاط به دانش‌آموزان و معلمان تعریف شده که برای رسیدن به این هدف باید کمیته‌ها بتوانند وظایف و دستورالعمل‌های محوله را به نحو شایسته اجرا کنند.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff