رزمایش گردان های الی بیت المقدس شرق هرمزگان در سیریک برگزار می شود
+ پ -
رزمایش گردان های الی بیت المقدس شرق هرمزگان در سیریک برگزار می شود

رزمایش آبی خاکی شرق استان با هدف به نمایش گذاشتن قدرت دفاعی ، اقتدار و توان رزم نیروهای بسیج شهرستان در مقابله با دشمنان در سیریک برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، سرگرد پاسدار علی اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: در این رزمایش بزرگ شکوه و اقتدار بسیج با اجرای عملیات های آبی وخاکی در منطقه ساحلی و دریایی بخش بمانی شهرستان با حضور گردان های الی بیت المقدس سیریک و میناب بصورت مشترک برگزار می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: هدف از اجرای این رزمایش به نمایش گذاشتن قدرت دفاعی ، اقتدار و توان رزم نیروهای بسیج شهرستان در مقابله با دشمنان است.
این مسئول ابراز داشت: با توجه به وسعت و بزرگی این رزمایش که مسئولین کشوری در آن ناظر و شاهد خواهند شد اجرای عملیات های تاخت شبانه ،کمین وضد کمین ،هلیبورد ، دفاع از کوی و برزن و دیگر عملیات های اجرایی پیش بینی شده متناسب با منطقه و توان نیروهای بسیجی برگزار خواهد شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک یادآور شد: همکاری و پشتیبانی و همراهی شما مدیران ادارات و نهادها در هر چه باشکوه تر برگزار شدن کمی و کیفی این رزمایش که نوعی تمرین عملی و تاکتیکی برای شهرستان و سنجش توانایی در مقابله با شرایط بحرانی می باشد محک و امتحانی بسیار خوب و مفید خواهد بود.
وی با اشاره به سال همدلی دولت و ملت و شعار سال و تشکر از مجموعه فرمانداری شهرستان و روسای ادارات و نهادها که در برگزاری برنامه های بسیج و رزمایش های سنوات گذشته همکاری خوبی داشته اند اذعان داشت: امیدواریم در سالی که مزین به سال دولت و ملت همدلی و همزبانی می باشد شما مدیران دولتی با بسیجیان که به عنوان نماینده ملت است در پشتیبانی و همکاری در برگزاری این رزمایش حضور پر شوری داشته باشید.

فرماندار شهرستان سیریک نیز در این جلسه ستاد پشتیبانی گفت: انقلاب اسلامی ایران بر مبنای نظام مبتنی بر اسلام و متکی بر اراده آحاد مردم تشکیل شده که با تحول در ساختار سیاسی جامعه، ارزش هایی مانند مردم سالاری دینی، حاکمیت ولایت فقیه، استقلال، آزادی و بسیج را به ارمغان و شکل گرفته است.
سعیدالله مبارکی خاطرنشان کرد: قدرت بسیج برخاسته از ایمان و اعتقادات خالصانه و تبعیت از ولی‌فقیه می باشد که با مسائل عمیق عرفان اسلامی مانند توکل به خدا و عشق به حیات اخروی و دوری از مادیات به خوبی شکل گرفته است.
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک بیان کرد:هم اکنون بسیج به پشتوانه توکل به خدا در حال خدمت صادقانه به کشور عزیزمان در سطوح مختلف است و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) که فرمودند: باید روحیه بسیجی فراگیر بشود و بتواند بار سنگینی که بر دوش دارد که همان بار هدایت الهی و سعادت انسان‌هاست به سر منزل برساند و بسیج تمام شدنی نیست.
مبارکی با بیان اینکه بسیج به عنوان یک واقعیت اجتماعی در تغییر و تحولات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و نظامی در طول سه دهه از عمر انقلاب اسلامی، نقش موثری ایفاء کرده اظهار داشت: نقش بسیج در تحولات اجتماعی خصوصاً در افزایش قدرت نرم، اقناع سازی اذهان عمومی بر پایه اعتقادات و ارزش ها و تقویت هویت مشترک دینی و انقلابی آشکار و سرنوشت ساز بوده است.
فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: ترویج و توسعه فرهنگ ناب محمدی (ص)فرهنگ جبهه و جنگ و تفکر بسیجی و احیای ارزش‌های دینی و ملی یکی دیگر از برکات ارزشمند بسیج محسوب می‌شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک افزود: اندیشه و تفکر بسیج، التزام او به سنت‌های اسلامی و سنت‌های پسندیده اجتماعی و طراحی برنامه‌های مناسب برأی توسعه فرهنگ از طریق رده‌های مختلف بسیج یکی از اصولی‌ترین اقدامات بسیج برشمرد.
مبارکی خاطرنشان کرد: همه ادارات و نهادهای شهرستان باید در راستای کمک و مساعدت و آزادسازی نیروهای بسیجی عضو گردان های الی بیت المقدس شهرستان و ارائه خدمات و تجهیزات با ناحیه مقاومت بسیج همراهی و همکاری کمال داشته باشند.
انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff