رزمایش بسیجیان در دفاع از ساحل شهر بندر کوهستک برگزار شد
+ پ -
رزمایش بسیجیان در دفاع از ساحل شهر بندر کوهستک برگزار شد

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: رزمایش یک روزه گردان بیت المقدس بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید احمد ذاکری شهر بندر کوهستک با شرکت ۲۰۰ نفر از بسیجیان در منطقه عملیات ساحل شهر بندر کوهستک برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، سروان پاسدار حسین ایزدپناه در […]

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: رزمایش یک روزه گردان بیت المقدس بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید احمد ذاکری شهر بندر کوهستک با شرکت ۲۰۰ نفر از بسیجیان در منطقه عملیات ساحل شهر بندر کوهستک برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، سروان پاسدار حسین ایزدپناه در این رزمایش افزود: مقابله با ناآرامی‌ها، کنترل معابر، دفاع از کوی و برزن، امداد و نجات، هلی‌برد نیروها و ضد هلی‌برد ، دفاع تاخیری از جمله تاکتیک‌هایی است که متناسب با تهدیات شهر برای بسیجیان برگزار شد.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک ابراز داشت: دشمنان و بدخواهان انقلاب و نظام بدانند ملت ایران همچنان ایستاده است و هرگز حتی لحظه‌‌ای از آرمان‌‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی عقب‌‌نشینی نخواهد کرد.
این مسئول یادآور شد: گردان‌های بیت‌المقدس ۴ وظیفه اصلی بر عهده دارند که مأموریت اول آنان کارهای فرهنگی اجتماعی میباشد که در قالب طرح شجره طیبه صالحین انجام می شود.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک تصریح نمود: ماموریت مهم بسیج این است که از طریق شجره طیبه صالحین در عرصه معرفت و بصیرت‌افزایی، کسب مهارت‌های لازم را برای ایجاد اشتغال بسیجیان فراهم سازد.
وی ابراز داشت: مأموریت دوم بسیج نیز دفاع از کوی و برزن است تا در صورت ایجاد اغتشاش یا حادثه‌ای ناگوار و پیش بینی نشده بسیجیان با روحیه‌ای بالا در کنار برادران نیروی انتظامی و دستگاه‌های امنیتی حضور داشته و دفاع لازم را از مجموعه شهرستان خود داشته باشند.
سروان پاسدار ایزدپناه اذعان داشت: مأموریت سوم نیز در بحث حوادث غیر مترقبه می باشد تا اگر سیل و طوفان و حوادث طبیعی بوجود آمد این بسیجیان به سرعت وارد عمل شوند و در کنار دستگاه‌های اجرایی دیگر به کمک‌رسانی و امدادرسانی مردم مشغول باشند.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک اضافه کرد: یکی دیگر از مهمترین وظیفه بسیجیان در گردان‌ها ، دفاع سرزمینی می باشد.
انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff