رزمایش بزرگ سپاه پاسخی قاطع و دندان شکن به گستاخی‌های رژیم جعلی صهیونیستی است

حجت الاسلام صالحی ضمن تقدیر از برگزاری رزمایش بزرگ پیامبر اعظم(ص)۱۷ سپاه در جنوب کشور گفت: این اقدام سپاه پاسخی قاطع و دندان شکن به گستاخی های رژیم جعلی صهیونیستی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام و المسلمین شعیب صالحی امام جمعه شهرستان خمیر در نماز عبادی و سیاسی جمعه این شهرستان اظهار کرد:  از نشانه های فرد با ایمان  این است که برای با تقوا و توکل در زندگی حصر و بن بستی قابل تصور نیست .

وی افزود :  خداوند برای انسان با ایمان  از هر راهی برای او چاره ای برای بن ست های  و ادامه حیات و زندگی او فرجی حاصل می کند .

خطیب نماز جمعه شهرستان بندر خمیر گفت :   سوم دی روز ثبت احوال و چهارم دی نیز میلاد حصرت مسیح است که این روز را به مسیحیت و همه مکاتب توحیدی تبریک عرض می نماییم .

 صالحی با بیان اینکه ۹ دی را باید گرامیداشت ، عنوان کرد : باید از فراموش شدن این روز بزرگ تاریخی  جلوگیری کرد ، این حماسه بزرگ ، ماندگار  و سرنوشت ساز و نمایش معجزه الهی و قدرت فکری  ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

وی ادامه داد : ۹ دی روز تجلی وحدت ملت حول محور ولایت و نماد ولایت مداری ، دیانت،  بصیرت،  تکلیف گرایی و دشمن شناسی و عمل به هنگام مردم شریف ایران است .

رئیس شواری فرهنگ عمومی شهرستان خمیر تصریح کرد : جامعه نخبگانی ۹ دی را به عنوان خوراک محتوایی در راه تقویت بصیرت دینی و انقلابی مردم به خصوص قشر جوان و نوجوان وارد مباحث علمی و پژوهشی کنند .

صالحی با اشاره به هفدهمین رزمایش ترکیبی  پیامبر اعظم (ص)  در  حاشیه خلیج فارس  ، گفت : این رزمایش و مانور  پاسخی قاطع و دندان شکن به گستاخی ها رژیم جعلی صهیونیستی و اجانب بوده است .

وی به مسئله شتر های سر گردان در مناطق خمیر اشاره کرد و اعلام کرد :  دستاورد سرگردانی شتر ها در منطقه باعث جان سپردن مردم شده است و از مسئولان خواستاریم چاره ای بیاندیشند.

وی در پایان با تقدیر از کادر بهداشت و  درمان در روز های سخت مبازره با کرونا که جهاد گونه عمل کردند و همچنان در میدان عمل هستند . خاطرنشان کرد :  دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان نیا پور این شهرستان خاک می خورد  و خواستار تسریع در  روند راه اندازی آن هستیم.

انتهای پیام