رزمایش الی بیت المقدس بسیج جاسک با موفقیت پایان یافت
+ پ -
رزمایش الی بیت المقدس بسیج جاسک با موفقیت پایان یافت
با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده؛

رزمایش الی بیت المقدس بسیج جاسک با موفقیت پایان یافت

رزمایش الی بیت المقدس بسیج جاسک با رمز محمد رسول الله(ص) در منطقه ای به وسعت۱۵۰هکتار با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ابراهیم حسین زاده، فرمانده سپاه جاسک در گفتگو با مکران نیوز با بیان اینکه  این رزمایش با ساماندهی نیروهای مردمی، تعیین میزان آمادگی نیروهای بسیجی در راستای مقابله با تهدیدهای فرضی موجود، تمرین دفاع از کوی و برزن، کنترل جمعیت، امداد و نجات، عملیات تاخیری و تمرین آمادگی مقابله با هر نوع تهدید فرضی برگزار شد، گفت: بسیج در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد و گردانهای الی بیت المقدس را بسیجیانی تشکیل می دهند که حضور منسجم و فعال در حلقه های تربیتی صالحین دارند.

حسین زاده با اشاره به اینکه بر مبنای تهدیداتی که متوجه کشورمان است در طول سال آموزش های لازم به بسیجیان داده شده و در این رزمایش میزان آمادگی آنها طی دو روز سنجیده و ارزیابی شد،اظهار کرد: جابه‌جایی یگان‌ها و حمل و نقل و استقرار آنها در موضع پدافندی، آموزش عملی در عملیات غافلگیری برای مقابله با دشمن، ایجاد راه‌های مواصلاتی فرعی در صورت اشغال راه‌های اصلی و مسدود بودن آن، عملیات کمین و ضد هلی برد و تمرین اصول پدافند غیرعامل از جمله اهداف نظامی و مباحث مطرح شده در این رزمایش بود.

فرمانده سپاه جاسک با بیان اینکه انقلاب اسلامی با پیروزی در بهمن ۵۷ خط بطلان به تفکرات شرقی و غربی کشید، ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی ایادی غرب با جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

حسین زاده در ادامه از همکاری و پشتیبانی اقدامات مجموعه مسئولین شهرستان در برگزاری رزمایش قدردانی کرد و گفت: امنیتی که همگان امروز از آن در کشور بهرمنده هستند همه به برکت خون شهدای عزیز است و بسیجیان ما امروز ادامه دهنده راه شهدای والا مقام هستند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff