رتبه نخست مسابقات بهداشت‌ یاران هرمزگان به ناحیه یک رسید
+ پ -
رتبه نخست مسابقات بهداشت‌ یاران هرمزگان به ناحیه یک رسید

مدیر آموزش‌ و پرورش ناحیه یک بندرعباس از کسب مقام نخست المپیاد بهداشت‌ یاران پسر نواحی آموزش‌وپرورش هرمزگان توسط ناحیه یک بندرعباس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد قویدل مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس بابیان اینکه بیش از چهار هزار و ۶۰۰ دانش‌آموزبهداشت‌یار در مدارس ابتدایی سامان‌دهی شده‌اند، اظهار داشت: انتخابات بهداشت‌یاشدایی قبل از نیمه اول آبان ماه برگزار و اختتامیه فعالیت آن تا اواخراردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

 

وی افزود: در هر کلاس، چهار دانش‌آموز انتخاب و در حوزه‌های بهداشت‌یار محیط، آموزشیار بهداشت، بهداشت‌یار مواد غذایی و بهداشت‌یار کلاس به فعالیت می‌پردازند.

 

قویدل با اشاره به اینکه مسابقات مرحله شهرستانی در ۲۴فروردین‌ماه برگزار شد، خاطرنشان کرد: المپیاد بهداشت‌یاران با حضور ۴۸ دانش‌آموز منتخب مناطق آموزش‌وپرورش هرمزگان در سالن غدیر بندرعباس برگزار شد که مدارس صنعتی و شهید فانی از آموزش پرورش ناحیه یک بندرعباس توانستند با کسب بیشترین امتیاز بر سکوی برتر بهداشت‌یاران استان هرمزگان تکیه بزنند.

 

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس اضافه کرد: ترویج و ارتقاء فرهنگ بهداشت، ایجاد انگیزه برای فعالیت‌های بهداشتی، آموزش صحیح بهداشت و نکات ایمنی به دانش‌آموزان از مهم‌ترین اهداف برنامه بهداشت‌یاران در مدارس می‌توان برشمرد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff