ربودن دانش آموز مینابی ارتباطی با فضای مدرسه نداشته است

+ پ -
ربودن دانش آموز مینابی ارتباطی با فضای مدرسه نداشته است

معاون مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در پی انتشار خبری مبنی بر ربوده شدن دانش آموز مینابی وایجاد رعب و وحشت در بین دانش آموزان گفت: ربودن دانش آموز مینابی ارتباطی با فضای مدرسه نداشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب، مدیر آموزش و پرورش میناب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ربودن دانش آموز مینابی ارتباطی با فضای مدرسه نداشته است،گفت: از لحظه وقوع حادثه با همکاری آموزش و پرورش پلیس و سایر نهادهای ذیربط موضوع در حال پیگیری است.

غلامرضا سالاری امروز شنبه با تائید ربوده شدن دانش آموز دبستان سجاد با اشاره به بازتاب این خبر در یکی از خبرگزاری ها که عنوان شده در بدو ورود و مراجعه دانش آموزان به کلاس های درس اتفاق افتاده است که موجب رعب و وحشت در سایر دانش آموزان شده است ،تکذیب کرد و گفت: ربودن دانش آموز مینابی ارتباطی با فضای مدرسه نداشته است و همچنان آرامش بر مدرسه حاکم است.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان اظهار داشت: به لحاظ حساسیت و اهمیت موضوع از لحظه وقوع، با هماهنگی پلیس و سایر نهادهای ذیربط ، پیگیر موضوع است و بلافاصله پس از این حادثه، پلیس آگاهی با همکاری آموزش و پرورش کار شناسایی عاملان و انگیزه های احتمالی را در دستور کار قرار دارد.
این گزارش حاکی از این است که  صبح امروز شنبه ، یک دانش آموز از دبستان محله باغملک این شهرستان در مسیر راه خانه به مدرسه توسط افرادی ناشناس ربوده شد.

گفتنی است پیش از این یکی از مقامات شهرستان میناب تسویه حساب مالی مواد مخدر علت اصلی وقوع این حادثه در میناب عنوان کرده بود.

۴۸هزار دانش آموز در مدارس میناب مشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff