رای بالای آیت الله جنتی انقلابی ماندن مجلس خبرگان را نشان می دهد/مجلس خبرگان پنجم انقلابی تر از چهار خبرگان قبلی است/به احترام بزرگان از نائب رئیسی انصراف دادم
+ پ -
رای بالای آیت الله جنتی انقلابی ماندن مجلس خبرگان را نشان می دهد/مجلس خبرگان پنجم انقلابی تر از چهار خبرگان قبلی است/به احترام بزرگان از نائب رئیسی انصراف دادم

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ما در گذشته گفته بودیم مجلس خبرگان پنجم اگر انقلابی تر از چهار خبرگان دیگر نباشد کمتر نیست و امروز این تحلیل با رای بالای آیت الله جنتی تحقق پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ امروز مراسم انتخابات هیات رئیسه مجلس خبرگان برگزار شد که آیت الله احمد جنتی از ۸۶ رأی ماخوذه با کسب ۵۱ رأی به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری انتخاب شد و آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی با ۶۵ رای و آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی با ۶۳ رای نواب رئیس مجلس خبرگان رهبری شدند.

همچنین آیت‌ الله دری‌نجف آبادی ۴۹ و آیت‌الله احمد خاتمی با ۵۶ رای به مدت ۲ سال به عنوان منشی‌های هیئت رییسه خبرگان انتخاب شدند.

در همین رابطه آیت الله سید احمد خاتمی گفت: ما در گذشته گفته بودیم مجلس خبرگان پنجم اگر انقلابی تر از چهار خبرگان دیگر نباشد کمتر نیست.

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه تصریح کرد: امروز این تحلیل تحقق پیدا کرد و رای بالای آیت الله جنتی با کسب ۵۱ رای از ۸۶ رای ماخوذه گویای همین انقلابی بودن مجلس خبرگان رهبری است.

 

خاتمی عنوان کرد: ترکیب نواب رئیس ، منشی ها و کار پرداز ها هم گویای انقلابی ماندن مجلس خبرگان رهبری است و این مسئله مسئولیت خبرگان رهبری را بیشتر می کند تا بتوانند در این عرصه در این مقطع شعله پر فروغ انقلاب و انقلابی بودن را هم چنان پر فروغ نگه دارند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: در جلسه امروز بنده را به عنوان کاندیدای نائب رئیسی انتخاب کردند و من به احترام بزرگان از نائب رئیسی انصراف دادم و به عنوان منشی کاندید شدم که با ۵۶ رای به همراه آیت الله دری نجف آبادی به عنوان منشی برگزیده شدم.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff