رایزنی کره ای ها برای سرمایه گذاری در بندر تجاری شهید رجایی
+ پ -
رایزنی کره ای ها برای سرمایه گذاری در بندر تجاری شهید رجایی

دوتن از مدیران خط کشتیرانی بین المللی هایوندایی گلویس( Hyundai GLOVIS) با همراهی نماینده این خط کشتیرانی در ایران طی نشستی مشترک با مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در بندر شهید رجایی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ابراهیم ایدنی، مدیر کل مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در این نشست  با بیان اینکه واگذاری پسکرانه‌ها بندری به سرمایه گذاران از اولویت‌های سازمان بنادر می باشد، گفت:‌ بندر شهید رجایی  ۲۴۰۰ هکتار پسکرانه دارد و  ۲۶۰۰ هکتار پسکرانه جدید هم به منظور توسعه فعالیت های لجستیکی به منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی در حال آماده سازی و الحاق می باشد.

 

 

 

 

ایدنی اظهار کرد: این اراضی قرار است به عنوان یک مرکز لجستیکی با مشارکت سرمایه گذاران فعالیت کند و حتی بخش هایی از آن با کاربری صنعتی پیش بینی شده که کارخانجات جهت راه اندازی خط تولید در آن مستقر خواهد شد.

 

 

 

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به طرح های توسعه بندر شهید رجاییبرای افزایش ظرفیت بزرگترین بندر تجاری ایران را برای سرمایه گذاران خارجی افزود: بزرگترین بندر تجاری ایران آمادگی پذیرش پیشنهادات سرمایه گذاران کشورهای آسیای جنوب شرقی به ویژه کره جنوبی را داراست.

 

 

 

 

 

حوزه کاری فعالیت شرکت Hyundai GLOVIS لجستیک می باشد که از شرکت های تخصصی زیرمجموعه خط کشتیرانی بین المللی هایوندایی کره جنوبی می باشد و به صورت جهانی از سال ۲۰۰۱ فعالیت خود را در کره جنوبی آغاز کرده و از سال ۲۰۱۰ وارد عرصه لجستیک دریایی شده است. این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ۳۰ فروند انواع کشتی‌های مخصوص حمل خودرو(RO-RO) انتقال خودروهای صادراتی کشور کره جنوبی را بر عهده دارد؛ به نحوی که تاکنون موفق به حمل دریایی میلیون ها دستگاه خودرو از مسیرهای دریایی شده است.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff