رایزنی‌ ظریف با وزرای خارجه آذربایجان و ارمنستان به منظور پایان دادن به درگیری‌ «قره‌باغ»
+ پ -
رایزنی‌ ظریف با وزرای خارجه آذربایجان و ارمنستان به منظور پایان دادن به درگیری‌ «قره‌باغ»

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قرار است آقای ظریف رایزنی‌هایی با وزرای خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان به منظور پایان دادن به درگیری‌های قره‌باغ داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ارائه گزارشی از نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش پرداخت و اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون کارشناسی از وزارت امور خارجه حضور یافت و گزارشی درباره درگیری‌های پیش آمده بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان درباره منطقه «قره‌باغ» ارائه کرد.

وی افزود: طبق این گزارش، این درگیری‌ها بین دو کشور سابقه دارد و چندین سال است که میان دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان برای منطقه «قره‌باغ» اختلافاتی وجود دارد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تصریح کرد: سیاست جمهوری اسلامی ایران در این درگیری‌ها بی‌طرفی است و ایران تلاش می‌کند که این درگیری‌ها ادامه پیدا نکند و به آتش‌بس منجر شود، همچنین کارشناس وزارت امور خارجه گفت که قرار است آقای ظریف رایزنی‌هایی با وزرای خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان به منظور پایان دادن به این درگیری‌ها داشته باشد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff