راه پیشرفت استان از مسیر آموزش پرورش می گذرد
+ پ -
راه پیشرفت استان از مسیر آموزش پرورش می گذرد
نماينده مردم بندرعباس،حاجي آباد،قشم،ابوموسي و خمير در مجلس :

راه پیشرفت استان از مسیر آموزش پرورش می گذرد

نماینده مردم بندرعباس،حاجی آباد،قشم،ابوموسی و خمیر در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر رشد و توسعه استان از آموزش و پرورش می گذرد زیرا که به آموزش وپرورش قوی استان رشد توسعه میابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل پیارم جشن روز معلم با حضور جراره نماینده مجلس،کرمپورمدیرکل آموزشو پرورش و جمع کثیری از فرهنگیان این شهرستان در محل اداره آموزش و پرورش برگزارشد.

ابوالقاسم جراره،نماینده مردم بندرعباس،حاجی آباد،قشم،ابوموسی و خمیر در مجلس شورای اسلامی گفت : معلمین جایگاهی بس ارزشمند دارند زیرا که جایگاه علم وتربیت جایگاه پیامبران پیامبران است .
نماینده مردم بندرعباس،حاجی آباد،قشم،ابوموسی و خمیر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت : اقتصاد ، قدرت و همه چیز های دیگر زایده تفکر بوده و پشت حرکت های امریکایی ها داعش و یهود نیز یک تفکر است.وی اظهارداشت : اگر جنگی در میان است جنگ فکر است و مانیز به دنبال این تفکر هستیم که اسلام درجهان استقرار یابد.همان اسلام ناب محمدی (ص) که مد نظرحضرت امام خمیمنی (ره)است .
جراره تفکر اسلامی را آرمان جمهوری اسلامی دانسته و اظهار کرد: این تفکر ارزشمند و آرمان وا لای نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط معلمان گسترش می یابد.
این مسئول به رشد و توسعه استان نیز اشاره نموده و یاداورشد: مسیر رشد و توسعه استان از آموزش و پرورش می گذرد زیرا که به آموزش وپرورش قوی استان رشد توسعه میابد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان نیز در جمع معلمان شرکت کننده در جشن بزرگداشت مقام معلم گفت : آموزش و پرورش ام المعارف جامعه و خاستگاه همه ی معارف و سجایای اسلامی و مکارم اخلاقی است .
کرمپور اظهار داشت :‌هرچه خوبی و زیبایی در جامعه وجود دارد و انتظار بوجود آمدنش را داریم منشا ء آن آموزش و پرورش است .
وی در ادامه فرمایشات مقام عظمای ولایت الامام خامنه ای (مدظله)را در خصوص سال دولت و ملت هم دلی و هم زبانی را مورد تاکید قرارداده و خاطرنشان کرد: بهترین منزلگاه تحقق این فرمایشات ارزشمند آموزش و پرورش می باشد.
این مقام مسئول در خاتمه مبحث مشارکت اولیاء را یاداوری نموده و عنوان داشت: مراد از مشارکت اولیاء مباحث مالی نبوده بلکه مراد از مشارکت اولیاء ،همراهی و همفکری وسهیم بودن در مدیریت مدارس می باشد.
رئیس اداره آموزش و پرورش از دیگر سخنرانان ضمن تقدیر از حمایت های مدیر کل در خصوص برطرف نمودن مشکلات مدارس شبانه روزی گفت :‌کسب رتبه های خوب دانش آموزان در آزمون های مختلف نشان از موفقیت و رشد خوب اموزش و پرورش این شهرستان می باشد.
مهدی سالاری عنوان داشت : این مدیریت با عزمی راسخ با برنامه ریزی های مدون از جمله بررسی نمرات نهایی دانش آموزان بصورت مدرسه به مدرسه و با حضور دانش آموزان سعی در کیفیت بخشی بیشتر و ارتقاء بیشتربحث آموزشی و درسی داشته که تا کنون نتایج خوبی عاید شده است.

 
لازم به ذکر است که فرهنگیان شهرستان حاجی آباد نیز با اهداء لوح سپاس از زحمات مدیرکل ارزشمند آموزش و پرورش استان هرمزگان و ریاست اداره آموزشو پرورش تقدیر نمودند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff