راه بسیج نشات گرفته از آرمان های امام راحل است
+ پ -
راه بسیج نشات گرفته از آرمان های امام راحل است

جانشین ناحیه سپاه بشاگرد گفت: کسی که حاضر است جانش را برای انقلاب بدهد در مسیر کارآفرینی به سمت خطر می رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سروان حسن نکوئی زاده جانشین ناحیه سپاه شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز با بیان اینکه بایددر عرصه های مختلف با توجه به آرمان های امام و انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی در آن مسیر قدم برداریم گفت:چنانچه اگر دنبال برپایی حکومت واقعی اسلامی هستیم باید براساس تعالیم الهی عمل کنیم.

وی اظهار کرد: دلسوزان این انقلاب همه وارد عرصه شده اند، زن و مرد، جوان و پیر، هر کسی با داشته های خود وارد عرصه شده است، چه با قلم، فکر، صدا، فرهنگ و ثروت و.. برای یاری دادن به انقلاب استفاده شده است.

جانشین سپاه بشاگرد به جنگ نرم فرهنگی دشمن اشاره کرد و گفت: دشمن برای اینکه ما الگو نشویم، زن ما منشأ تحول نشود، چه در تربیت و چه در اداره خانواده، زن کالای مصرفی باشد و تبدیل به عامل اسراف و شکست جامعه شود، کارهای بسیاری را به خصوص در زمینه فرهنگی انجام داده است.

حسن نکوئی زاده تاکید کرد: بسیجی و تفکر بسیجی از طعنه، اخم و تعریف و غیره واهمه ای ندارد و به کار خود ادامه می دهد، این روحیه بسیجی از تک تک افراد شروع می شود.

جانشین فرمانده سپاه بشاگرد افزود: خیلی از افراد برای شروع کار می ترسند در حالی که تفکر بسیجی این است که می داند جلوی پایش مین هست و می رود و شهادت را انتخاب می کند. می داند در عرصه تولید مانع زیاد هست اما چون آرمان دارد ادامه می دهد. کسی که حاضر است جانش را برای انقلاب بدهد در مسیر کارآفرینی به سمت خطر می رود.

وی گفت: دشمن می خواهد انقلاب ما را ناکارآمد معرفی کند. بسیجی به دنبال خطر می رود، در درون خطر می رود تا به آرمان های امام راحل کمک کند.

سروان نکوئی زاده در ادامه گفت: تفکر انقلابی ما در بسیج، اقدام به موقع بوده است، بسیجیان با فرمان امام وارد عرصه شدند. امروز هم همین است در عرصه های اقتصادی با داشته های اندک خود شروع کردیم.

وی در پایان گفت: نیروهای ضد انقلاب می خواهد ما را ناکارآمد نشان دهد اما بسیج براساس اقدام به موقع همیشه در صحنه بوده و خواهد بود.

 

انتهای پیام/ م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff