راه برون رفت از مشكلات كشور دربستر دانشگاه شكل مي گيرد
+ پ -
راه برون رفت از مشکلات کشور دربستر دانشگاه شکل می گیرد

رئیس دانشگاه پیام نور پارسیان با اشاره به فرارسیدن ١۶ آذرماه روز دانشجو گفت:روز دانشجو یا دآور تقویت روحیه تهاجم علیه استکبار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ پیکر آرا رئیس دانشگاه پیام نور پارسیان در گفتگو با خبرنگارپارسیان خبر؛با بیان اینکه شانزدهم آذر سرآغاز حرکتی نوپا در سیر استکبار ستیزی دانشجویان بود که با پیروزی انقلاب اوج گرفت و در گرماگرم حوادث پس از انقلاب به بلوغ رسید،گفت: دانشجوی ایرانی در طول تاریخ معاصر ثابت کرده است که بینشی عمیق نسبت به اوضاع موجود در اجتماع دارد و به موقع و پیشاپیش همگان واکنش نشان داده است.

وی با تمجید از دانشجویان فداکار گفت:آنها در جریان اعتراض به دخالتهای آمریکا و انگلیس در امور ایران در روز شانزدهم آذرماه سال ۱۳۳۲ همراه با دیگر دانشجویان انقلابی به پا خواستند و سینه خود را آماج گلوله های رژیم پهلوی قرار دادند تا سند دیگری از روح استکبار ستیزی ، آزادی خواهی و عدالت طلبی فرزندان این سرزمین را برای همیشه در تاریخ ثبت کنند.

پیکر آرا تصریح کرد:به رغم تلاش سابقه دار بدخواهان برای القای ناامیدی و شکست در جامعه و دانشگاه ها،روح نشاط وخودباوری همچون خونی تازه در رگهای دانشگاهیان و ملت شریف ایران جریان داشته وموفقیت های پی در پی مردم ایران در عرصه های گوناگون علم و فناوری، خود سندی محکم و موثق بر این مدعا است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff