راه اندازی مرکز علوم و فنون دریایی در هرمزگان / ثبت مرگ افراد سنین 30 تا 70 سال
+ پ -
راه اندازی مرکز علوم و فنون دریایی در هرمزگان / ثبت مرگ افراد سنین ۳۰ تا ۷۰ سال

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از راه اندازی مرکز علوم و فنون زیست دریایی در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از ندای ساحل؛ محمد شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در جمع خبرنگاران با اشاره به هفته پژوهش گفت: همه ساله از ۲۳ تا ۲۶ آذر تحت عنوان هفته پژوهش و فناوری نامگذاری شده است و به این مناسبت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با ماموریت خود که داشته است یک دانشگاه نسل سوم بوده است توانسته است یک فضای تحقیقاتی داشته باشد که از همه پتانسیل های برخوردار باشد .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به مشکلات دانشگاه هرمزگان اظهار کرد: راه اندازی نشدن پارک علم و فناوری یکی از مشکلات دانشجویان پژوهشگر است و در صورتی که این مسئله پیگیری نشود یکی از برنامه های دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی پارک علم و فناوری در کنار دانشگاه است.
شکاری بیان کرد:یکی از برنامه های اجرای دانشگاه علوم پزشکی ثبت مرگ بیماری های خاموش ۳۰ تا ۷۰ سال مانند بیماری های چون قلبی و عروقی است که در سال های گذشته در چنین سنینی ثبت نمی شده است.
وی  یکی از استفاده تکنولوژی دریایی استفاده برای محصولات داروی است و با این اقدام از طرف دانشگاه علوم فنون به استان هرمزگان داده شده است.
شکاری تصریح کرد:با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با طول عمر ۳۰ سال می رسد و یک دانشگاه نوپا است توانسته است سیر تکاملی و پژوهشی را طی کرده باشد و تاکنون توانسته است ۴ نفر پروفسرو از این دانشگاه استخراج کند.
شکاری خاطر نشان کرد:با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با طول عمر ۳۰ سال می رسد و یک دانشگاه نوپا است توانسته است سیر تکاملی و پژوهشی را طی کرده باشد و تاکنون توانسته است ۴ نفر پروفسرو از این دانشگاه استخراج کند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff