راه اندازی دو بازار عرضه تولیدات محلی در بشاگرد
+ پ -
راه اندازی دو بازار عرضه تولیدات محلی در بشاگرد

شهردار سردشت شهرستان بشاگرد از راه اندازی نخستین «بازارچه روز» و «چهارشنبه بازار» شهرستان بشاگرد در هفته دولت خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛راشد طیب شاهی شهردار سردشت شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با اشاره به اینکه نخستین «بازارچه روز» و «چهارشنبه بازار» در سردشت بشاگرد راه‌اندازی می شود ،گفت: هدف اصلی از برگزاری این دو بازارچه عرضه تولیدات محلی و نیاز های روزمره مردم است.

شهردار سردشت بشاگرد به دیگر اهداف راه اندازی این بازارچه روز و چهارشنبه بازار اشاره کرد و افزود: با هدف تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و کمک به ایجاد اشتغال پایدار و و عرصه محصولات داخلی منطقه این بازارچه روز راه اندازی می شود.

طیب شاهی بیان کرد: این بازارچه با ۵۲ غرفه و اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان با مشارکت شهرداری در هفته دولت ،سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه با راه اندازی این بازارچه روز به صورت مستقیم برای ۵۲ نفر شغل ایجاد می شود ،اظهار کرد: این بازارچه نخستین بازاری است که در آن محصولات کشاورزی کاملا ارگانیک عرضه می شود و احداث آن نقش بسزایی در کسب رضایت شهروندان دارد.

طیب شاهی از راه اندازی مجتمع تجاری زیتون در بشاگرد خبرداد و گفت: مجتمع تجاری زیتون ۱۶۰ واحدی با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری بشاگرد با هدف ایجاد اشتغال پایدار و تامین نیاز های روزمره مردم در دهه فجر سال جاری افتتاح می شود.

وی در پایان ازهمکاری ناحیه سپاه شهرستان بشاگرد و کمیته امداد شهرستان در تامین بخشی از هزینه های ساخت این بازارچه تشکر کرد.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff