راه اندازی تور گردشگری کشتی کف شیشه ای در جزیره قشم
+ پ -
راه اندازی تور گردشگری کشتی کف شیشه ای در جزیره قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تماشای رقص ماهیان رنگارنگ در میان مرجان های بی‌نظیر در سفر دریایی به آب‌های نیلگون خلیج فارس با کشتی کف شیشه ای قشم امکان‌پذیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری قشم آزاد ؛ مسعود کرباسچی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم  اظهار کرد: شفافیت و حالت آکواریومی آب های ساحلی جزایر لارک، هنگام، هرمز و قشم موجب می شود مسافران کشتی تفریحی کف شیشه ای به راحتی در سفر به سواحل این جزایر دنیای زیر آب را نظاره کنند.
وی با اشاره به ظرفیت ۱۲۰ نفره این کشتی تفریحی گفت: سه طبقه فضای مناسب استراحت در عرشه و یک رستوران مدرن از ویژگی های این شناور کف شیشه ای می باشد.
کرباسچی از هزینه ۲۰ میلیارد ریالی خرید این شناور توسط بخش خصوصی خبر داد و گفت: شناور کف شیشه ای به همراه دو لنج تفریحی دیگر همه روزه مسافران را از اسکله بندر بهمن به سفر دریایی در جزایر هنگام، هرمز و لارک منتقل می کنند.
وی از جاذبه های فراوان حوزه گردشگری قشم به عنوان ظرفیتی مناسب برای سرمایه گذاری نام برد و گفت: با ورود سرمایه گذاران به مباحث گردشگری قشم بطور حتم شمار شناورهای مدرن تفریحی در این جزیره نیز افزایش خواهد یافت.
معاون گردشگری منطقه آزاد قشم تصریح کرد : تبلیغات حوزه گردشگری و افزایش سطح آگاهی مردم اعم از داخلی و خارجی نیز نقش مهمی در افزایش تورهای تفریحی به این جزیره خواهد داشت و پیش بینی می شود سهم توریست این جزیره نیز با توجه به شرایط جدید بین المللی کشور افزایش چشمگیری داشته باشد.
جزیره قشم با داشتن ژئوسایت های زیبا در محدوده تنها ژئوپارک خاورمیانه در قشم، جنگل های دریایی حرا، خلیج دلفین های هنگام، جزایر ناز، سواحل زیبا، جاذبه های تاریخی از جمله قلاع پرتغالی ها در قشم و هرمز، بناهای تاریخی، چاه های تلا، بادگیرهای بندر لافت و مهمتر از همه مهربانی و میهمان دوستی مردم خونگرم این دیار در کنار غذاهای دریایی یکی از مهمترین مقاصد گردشگری کشور محسوب می شود.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff