راه اندازی بانک تحقیق بومی سازی گَنزیره در مقابل گنجینه میناب
+ پ -
راه اندازی بانک تحقیق بومی سازی گَنزیره در مقابل گنجینه میناب

معاون پژوهشی آموزش وپرورش میناب ازافتتاح و راه اندازی بانک تحقیق و پروژه بومی سازی درس آزاد با عنوان گنزیره درکلاس درس پایه ششم دبستان شهید موسوی نسب این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ یدالله شهرجو، معاون پژوهشی آموزش وپرورش شهرستان میناب در حاشیه افتتاح این پروژه علمی تحقیقاتی در گفتگو با خبرنگار  میناب جنوب گفت: افتتاح و راه اندازی بانک تحقیق بومی سازی ایده خلاقانه ای است که می تواند ما را در رسیدن به سرمنزل مقصود که همان بار آوردن دانش آموزان خلاق است یاری نماید.

 

معاون پژوهشی آموزش وپرورش میناب هدف از افتتاح این بانک تحقیقاتی را بیرون آوردن دانش آموزان ار حصر کتابهای درسی و سوق دادن به پژوهش عنوان کرد و افزود: این بانک علمی می تواند به دانش آموزان کمک کند تا ایده های خود را گسترش دهند و خود را محصور کتاب و فعالیتهای کلیشه ای نکنند و کسانی در این پروژه موفق تر هستند که خود را از حصر کتابها بیرون بیاورند.

 

وی خاطر نشان کرد: ایده های نو،کارها، طرحها، منوط به داشتن ابزار و امکانات و فضای مناسب و کافی نیست کما اینکه دبستان شهید موسوی نسب با بضاعت کم و اندک خود همیشه دارای ایده و کارهای خلاقی بوده است.

 

شهرجو با بیان اینکه باید فرهنگ پژوهش و خلاقیت را در مدارس گسترش دهیم، گفت: یک مدرسه عالی با امکانات تضمین کننده آموزش خوب نیست بله خلاق بودن، ایده های خوب داشتن و از همه مهمتر علاقه مندی است که می تواند آموزش ما را تضمین نماید.

 

گنزیره در در قدیم بعنوان محفظه ای برای جای گذاری اجناس و و اشیای مهم استفاده می شد و این پروژه تحقیقاتی بعنوان گَنزیره در مقابل گنجینه برای نگهداری کارهای مهم دانش آموزان استفاده می شود و با کمک اولیا ء  و دانش آموزان ساخته شده است.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff