راه اندازی اولین مرکز نوآوری پارک علم و فناوری در بندرخمیر
+ پ -
راه اندازی اولین مرکز نوآوری پارک علم و فناوری در بندرخمیر

رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان از راه اندازی اولین مرکز نوآوری شهرستانی در بندرخمیر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،علی فتی، رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان با بیان اینکه مرکز نوآوری پارک علم و فناوری فرصتی برای شکوفایی استعدادهای نهفته در مناطق هرمزگان است،گفت:راه اندازی این مرکز فرصتی برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

فتی اظهار کرد:این مرکز با تفاهم  پارک علم و فناوری، فرمانداری و یکی از مراکز دانشگاهی فعالیت خود را زیر نظر پارک آغاز خواهد کرد و با راه اندازی این مرکز همه مراکز دانشگاهی، آموزش و پرورش و ارگان های دولتی مرتبط با پارک علم و فناوری همکاری می کنند که زمینه ساز رشد و شکوفایی استعداد افراد دارای ایده خواهد شد.

وی افزود: راه اندازی مرکز نوآوری می تواند باعث گسترش فعالیت ها در حوزه فناوری و علوم دانش بنیان شود و در صورت وجود ظرفیت های لازم، مرکز نوآوری و خلاقیت در هر شهرستان به مرکز رشد تبدیل می شود.

رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان خاطر نشان کرد: پذیرش هسته فناور در مرکز رشد مستلزم طرح فناورانه پیش از تاسیس آن است و چارچوب فعالیت مراکز نوآوری به نحوی طراحی شده که بتواند ایده در ذهن فرد مبتکر را تا رسیدن به حد مناسبی از بلوغ برای تاسیس یک هسته فناور را پر کند.

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff