راهیابی تئاتر جاسک به جشنواره بین‌المللی فجر
+ پ -
راهیابی تئاتر جاسک به جشنواره بین‌المللی فجر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک گفت: هنرمندان جاسکی در جشنواره تئاتر استان هرمزگان با کسب مقام برتر به جشنواره بین‌المللی فجر راه یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عبدالرحمن لشکری‌زاده،رئیس اداره ارشادجاسک در گفت‌وگو با خبرنگار مکران نیوز اظهار داشت: هنرمندان جاسکی دو سال متوالی با توانایی خود در زمینه تئاتر در جشنواره تئاتر استان هرمزگان بخوبی درخشیدند و با کسب مقام برتر به جشنواره بین‌المللی فجر راه یافتند.

وی افزود: در گذشته‌ای نه‌چندان دور جاسک یکی از شهرهای بسیار خوب در حوزه تئاتر بوده است و این هنر به‌ صورت ذاتی و استعدادهای خدادای در جوانان و مردم جاسک رخنه کرده است که طی سال‌های گذشته به خوبی بدان توجه نشده است و اگر مورد توجه قرار گیرد نتایج خوبی را به‌همراه خواهد داشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک گفت: با برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های متعدد سعی بر احیای دوباره هنر تئاتر نمودیم و با دعوت از برترین اساتید استانی و کشف استعدادهای جدید در این هنر، موفق به تشکیل یک گروه منسجم شدیم که نتیجه آن برتری دو سال پیاپی در جشنواره استانی تئاتر و راه‌یابی به جشنواره بین‌المللی فجر گردید.

لشکری‌زاده تصریح کرد: تئاتر «دُن کامیلو» اثر برگزیده بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استانی هرمزگان به‌مدت یک هفته در سالن آمفی تئاتر فرهنگ‌سرای شهید باهنر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک به اجرای عموم در آمد که مورد استقبال گرم مردم واقع شد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff