راهپیمایی مردم شیعه و سنی سیریکی در محکومیت اغتشاشات جهان استکبار برگزار شد+تصاویر

+ پ -
راهپیمایی مردم شیعه و سنی سیریکی در محکومیت اغتشاشات جهان استکبار برگزار شد+تصاویر

مراسم راهپیمایی خودجوش مردم دریا دل و ولایت مدار شیعه و سنی شهرستان سیریک در راستای محکومیت اغتشاشات برخی عوامل نفوذی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی و لبیک به عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و تجدید بیعت با آرمان های نظام و انقلاب برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، مراسم راهپیمایی خودجوش مردم  دریا دل و ولایت مدار شیعه و سنی شهرستان سیریک در راستای  محکومیت اغتشاشات برخی عوامل نفوذی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی  و لبیک به عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و تجدید بیعت با آرمان های نظام و انقلاب برگزار شد.

این مراسم در شهرستان سیریک از میدان ناخدا تا جلو اداره آموزش و پرورش با شرکت اقشار مختلف مردم، سازمان ها ، نهادها ، ارگان ها، تجار ، صیادان ، اصناف و بازاریان ،ورزشکاران ، هنرمندان ، جامعه مختلف بسیجی ، ائمه جمعه و جماعت شیعه و سنی ،روحانیون معظم ، علما، فرهنگیان ، دانشجویان و دانش آموزان با سر دادن نداهای الله اکبر، مرگ بر منفافقین و کفار ، مرگ بر انگلیس ، مرگ بر امریگا، مرگ بر اسرائیل و تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست برگزار شد.

در این مراسم شیخ ابراهیم اسماعیلی امام جمعه موقت اهل سنت و حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری امام جمعه شهرستان در سخنانی ضمن محکومیت تحرکات و اغتشاشات اخیر سطح کشور، همه اینها را ترفنده و حیله دشمنان نظام و انقلاب برای بر هم زدن نظم ، امنیت ، آسایش ، ثبات و اقتدار ایران دانستند .

آنها از مردم خواستند با خویشتن داری ، صبر ، توجه به قانون و قانون مداری ، مطالبه گری بجا و قانونی و بصیرت و هوشیاری و آگاهی از ترفندها و فتنه های دشمنان خواستار اجرای عدالت و حق خود در جامعه باشند.

همچنین از مسئولان دولت و خدمتگزاران نظام خواستار رسیدگی به معیشت مردم، کنترل تورم و گرانی ، ایجاد اشتغال، مبارزه با مفاسد اقتصادی و پرهیز از جناح و سیاسی کاری در جامعه شدند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff