راهپیمایی روز قدس در شرایط مذاکره یک نوع پشتیبانی مردم از حقوق خودشان است/ ملت ایران نفرت خود را از صهیونیستها اعلام می‌کنند
+ پ -
راهپیمایی روز قدس در شرایط مذاکره یک نوع پشتیبانی مردم از حقوق خودشان است/ ملت ایران نفرت خود را از صهیونیستها اعلام می‌کنند

رئیس جمهور گفت: حضور مردم در روز قدس در شرایط مذاکره یک نوع پشتیبانی بزرگ از حقوق و عزت خودشان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در آستانه برگزاری روز جهانی قدس طی گفتگویی با خبرگزاری صداوسیما گفت: ملت‌های مسلمان، به‌ویژه ملت ایران ندای مظلومیت یک ملت بزرگ را که ۶۶ سال از خانه و کاشانه خود آواره شده است، به گوش جهانیان می‌رسانند.

وی از روز قدس به عنوان یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و افزود: مردم در روز قدس به جهانیان خواهند گفت که فلسطین و اشغال این سرزمین از  ذهن ملت مسلمان نخواهد رفت و فراموش نخواهد شد.

رئیس جمهور تصریح کرد: امت اسلامی در واقع در روز قدس به یک معنا ندای وحدت خود را سر می‌دهد.

روحانی ادامه داد: مردم با هم فریاد می زنند و همه مسلمانان یکصدا در جهان خواهان آزادی سرزمین اشغالی هستند و می‌خواهند بگویند ظلمی که به این ملت شده، سکوتی که بعضی‌ها کردند، مردم مسلمان نه قدس و نه ملت فلسطین را فراموش نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم همه ساله با نشاط و شور بیشتری در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند راهپیمایی روز قدس امسال را دارای دو ویژگی دانست و گفت: از یک طرف کشتاری که در منطقه وجود دارد و مزدورانی که در واقع پشت پرده به صهیونیست‌ها وصل هستند و به کشتار مردم می پردازند، مردم نفرت خود را از رژیم صهیونیستی و نیروهای تروریستی اعلام می کنند.

رئیس جمهور اضافه کرد: از طرف دیگر حضور مردم در روز قدس در شرایط مذاکره یک نوع پشتیبانی بزرگ از حقوق و عزت خودشان است.

روحانی با اشاره به راهپیمایی روز قدس خاطرنشان کرد: هر چه این راهپیمایی باشکوه‌تر باشد عزت ملت مسلمان ایران و قدرت دولت اسلامی و نظام اسلامی از دید جهانیان بیشتر خواهد بود.

رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد امسال مردم با حضور شکوهمند، روز قدس را گرامی بدارند.

روحانی در پایان با اشاره به آثار سوء حضور گروهک‌های تروریستی در منطقه و کشتار مسلمانان تصریح کرد: یکی از فواید گروهک های تروریستی برای قدرت های بزرگ و برای صهیونیست‌ها، به وجود آوردن این فضاست که ملت اسلامی از آن هدف بزرگ در این منطقه که همه باهم باشند یعنی آزادی قدس، این هدف از یادشان برود و فراموش کنند و به مسائل روزمره ای که گرفتارش شده‌اند بپردازند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff