رابطه اقتصاد مقاومتی و فیش های حقوقی میلیونی
+ پ -
رابطه اقتصاد مقاومتی و فیش های حقوقی میلیونی

اقتصاد مقاومتی و عزت ملی در گرو پرداخت های حقوق میلیونی برخی از مدیران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، علی رغم بیانات مکرر رهبری و نیاز تلاش همگانی در خصوص اقتصاد مقاومتی و گره گشایی مشکلات اقتصادی مردم ، ماجرای فیش های ده ها میلیونی برخی از مدیران تیتر خبرهای چند هفته اخیر است.

 

مردم ما با وجود مشکلات مختلف اقتصادی به سختی در حال گذراندن زندگی هستند و در این بین همسو بودن دولت و همیار بودن آن در کنار خواسته های مردم بسیار مهم است اما این پرداخت های میلیونی چنین چیزی را نشان نمی دهد، گویا اولویت کشور در حال حاضر حقوق های مدیران عالی است و نه اقتصاد مقاومتی که به تعبیر مقام معظم رهبری عزت ملی نامیده شده است.

 

قرارگاه اقتصاد مقاومتی که باید توسط دولت تشکیل و اداره شود با مشکل بودجه مواجه است اما پرداخت های دها میلیونی نباید کوچکترین مشکلی داشته باشد چون یک طرف قضیه مدیران عالی هستند و کفه ترازو به نفع آنان سنگینی می کند.

 

به راستی چه کسی باید دغدغه رفع مشکلات اقتصادی مردم را داشته باشد و درد مردم متوسط و ضعیف را درک کند، مدیری که حقوق ۲۰۰ میلیون تومانی در سر ماه دریافت می کند و یا کارگری که با حداقل حقوق ماهی ۸۰۰ هزار تومان و انواع مخارج زندگی و کرایه خانه روزگار می گذراند.

 

چرا نباید سرمایه های در گردش و بودجه های دولتی به جای تقسیم بین مدیران صرف رشد علمی کشور و شتاب در محقق شدن ظرفیت های داخلی کشورشود.

 

اقتصاد مقاومتی اگر به معنای واقعی کلمه آن اجرا شود عزت ملی و غرور ایرانی را زنده و پویا و همچنین جوان ایرانی را به تحرک وا می دارد، ثروت ملی ما جوانان کشور هستند که باید آنها را با برنامه ریزی درست امیدوار و به کار واداشت و نه اینکه با اقدامات نسنجیده باعث رنجش افکار عمومی شد.

 

پس از دستور رئیس جمهور برای بررسی دلایل پرداخت های میلیونی و برخورد با مقصرین این کار مردم منتظر اعلام نتایج هستند تا بالاخره نتیجه این فعالیت به کجا مشخص و با مقصرین برخورد شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff