رئیس کنست: باید بیشترین بهره را از توافق هسته‌ای ایران ببریم
+ پ -
رئیس کنست: باید بیشترین بهره را از توافق هسته‌ای ایران ببریم

رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی در دیدار با هیأت اعزامی کنگره آمریکا به اراضی اشغالی تاکید کرد باید تا جایی که ممکن است از توافق هسته‌ای ایران استفاده کرد و بهره برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،‌ هیات اعزامی کنگره آمریکا به فلسطین اشغالی در دیدار با مقامات صهیونیستی،‌ بر تداوم همکاری‌ها و حمایت‌های واشنگتن از تل‌آویو تاکید کردند.

شش عضو کنونی و سابق کنگره آمریکا به نام‌های «جو ویلسون»،‌ «استیون پالازو»،‌ «رندی نئوگبائر»،‌ «بیلی لانگ»، «جان لارسون» و «مایک راجرز» برای انجام سفر و دیدار با مقامات رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی بسر می‌برند.

به گزارش «جوئیش پرس»، «یولی ادلشتین» رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی در دیدار با این هیات کنگره آمریکا که به «حمایت از اسرائیل» شهرت دارند،‌ گفت: «ما از شما به خاطر کمک‌ها و تلاش‌هایتان برای امنیت اسرائیل قدردانی می‌کنیم».

رئیس این هیات اعزامی کنگره به اراضی اشغالی،‌ در دیدار با اعضای ارشد کنست تصریح کرد: «نیاز اسرائیل به امنیت، مشخص است و هیچ اختلاف و بحثی در این باره نیست. ما به کمک به شما در این موضوع ادامه خواهیم داد»

رئیس کنست در این دیدار با اشاره به «تهدید ایران» و توافق هسته‌ای گفت: «آنچه اکنون باید انجام دهیم، آن است که تا آنجا که ممکن است از توافق امضا شده با ایران استفاده کنیم و همچنین با توجه به آنکه اگر تنها یک درصد پولی که به دست ایران می‌رسد به حزب الله داده شود، باز هم مبلغ زیادی خواهد بود، باید تا حد ممکن مانع آن شویم».

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff