رئیس کل دادگستری هرمزگان از حوزه قضایی رودان بازدید کرد

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به منظور نظارت بر نحوه خدمت رسانی به مردم از حوزه قضایی شهرستان رودان بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، با همراهی جمعی از مسئولان قضایی، عازم شهرستان رودان شد و از این حوزه قضایی بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در تشریح جزئیات بازدید خود از حوزه قضایی شهرستان رودان اظهار کرد: در راستای اجرای سیاست‌های کلان دستگاه قضایی و خصوصاً اولویت‌های پانزده گانه‌ای که رئیس قوه قضاییه در ابتدای سال جاری اعلام کردند از شهرستان رودان بازدید شد.

وی تصریح کرد: در بدو حضور در شهرستان رودان از یک واحد تولیدی که از قبل هم دستگاه قضایی جهت حل مشکلات آن ورود کرده بود، بازدید شد و در محل این کارخانه و در حضور مدیران و کارگران آن به منظور رفع موانع تولید، دستورات لازم صادر شد.

قهرمانی تاکید کرد: در جریان این سفر از یکی از مناطق محروم شهرستان رودان و مناطقی که در اثر سیل اخیر آسیب‌هایی دیده بودند نیز بازدید شد و در آنجا با همکاری فرماندار و دیگر مسئولین اجرایی شهرستان جهت گره گشایی از مشکلات مردم تمهیدات و تدابیر لازم اتخاذ شد.

وی گفت: برنامه اصلی ما در سفر به رودان، برگزاری ملاقات مردمی بود که طی آن با هدف خدمت رسانی مطلوب به عنوان اولویت نخست از اولویت‌های پانزده گانه رئیس قوه قضاییه، به همراه مسئولان قضایی استان با تعدادی از شهروندان و شریف رودان دیدار و در خصوص هر مورد از مطالبات مردمی دستورات لازم صادر شد.

انتهای پیام/