رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک: آزمون مسابقات سراسری حفظ قرآن و عترت در سیریک برگزار شد
+ پ -
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک: آزمون مسابقات سراسری حفظ قرآن و عترت در سیریک برگزار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک گفت: آزمون مسابقات سراسری حفظ جزهای ۳۰ ، ۵ جزء و ۳ جزء اول قرآن کریم با شرکت ۹۷ نفر از حفاظ در شهرستان سیریک با همکاری موسسه فرهنگی قرآن و عترت غدیر در دهستان شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک گفت: آزمون مسابقات سراسری حفظ جزهای ۳۰ ، ۵ جزء و ۳ جزء اول قرآن کریم با شرکت ۹۷ نفر از حفاظ در شهرستان سیریک با همکاری موسسه فرهنگی قرآن و عترت غدیر در دهستان شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی مصطفی کریمی در آئین این مسابقات افزود: آزمون مسابقات سراسری قرآن و عترت با هدف سنجش و ارزیابی ، ایجاد انگیزه در میان عموم جامعه بویژه نوجوانان و جوانان ، فراگیری معارف قرآن و عترت ، شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآن و عترت ، تولید بانک جامع اطلاعات قرآن کشوری دانست.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک ابراز داشت: یکی از مهمترین سیاست و راهبردهای آموزش سراسری قرآن و عترت را فعال سازی حداکثری ظرفیت های موسسات مردمی، بکارگیری از فناوری نوین در فرآینند آزمون، جهت دهی فعالیت های آموزشی موسسات و مراکز قرآنی برشمرد.
وی افزود:شرکت کننده گان در مسابقات حفظ جزهای ۳۰، ۳ و ۵ جزء اول قرآن در صورت کسب نمره ۶۰ از ۱۰۰ نمره در این آزمون سراسری قبول و علاوه بر دریافت گواهی نامه کشوری از جوایز نفیس برخوردار خواهد شد.
کریمی در انتها اضافه کرد: نتایج آزمون مسابقات سراسری در تاریخ ۱۵/۹/۹۴ از طریق سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معاونت قرآن و عترت اعلام خواهد شد و در بهمن ماه از نفرات برگزیده تقدیر و تجلیل خواهد شد.

 

انتهای پیام/ق

21 22 23 20

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff