ذلت ملت حاصل تدبیر دولت و دیپلماسی لبخند
+ پ -
ذلت ملت حاصل تدبیر دولت و دیپلماسی لبخند

دیدار اخیر معاون اول رئیس جمهور با اردوغان نخست وزیر بی تدبیر ترکیه بود که در آن اوج احترام نه به نماینده دولت بلکه به پرچم مقدسی که نماد یک ملت است انجام شد!!!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ ذلت ملت با تدبیر دولت…!

یکی از شعار هایی که این دولت با‌سر دادن آن سعی در جمع کردن اعتماد مردم در انتخابات ۹۲ داشت، بازگشت اقتدار به پاسپورت ایرانی بود!
اما کجاست آن اقتداری که مدام درباره اش صحبت می شد؟!
در تازه ترین افتخاراتی که ثمره ی دیپلماسی لبخند  دولت است، دیدار اخیر معاون اول رئیس جمهور با اردوغان نخست وزیر بی تدبیر ترکیه بود که در آن اوج احترام نه به نماینده دولت بلکه به پرچم مقدسی که نماد یک ملت است انجام شد!!!
در این دیدار نه تنها از در کنار هم بودن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در کنار ترکیه که یک عرف دیپلماتیک محسوب می شود جلوگیری شد بلکه اصلا پرچم جمهوری اسلامی ایران در این دیدار وجود نداشت! همچنین شاهد تفاوت صندلی ها و ژست طلبکارانه و مغرورانه ی اردوغان در مقابل آقای جهانگیری بودیم!
از همه جالب تر صحبت های طرفین و  انتقاد اردوغان از رسانه های داخلی ایران بود که در جواب آن آقای جهانگیری بیان کرد رسانه های داخلی حتی دولت خودمان را هم نقد می کنند که نوعی تأیید صحبت های نخست وزیر گستاخ ترکیه محسوب می شد! آقای روحانی و دولتمردان! همین چند وقت پیش کنگره ی آمریکا مصوب کرد کسانی که تابعیت کشورهایی که می توانند بدون ویزا وارد آمریکا شوند را دارند اگر به یکی از کشور های ایران، عراق، سوریه، اردن سفر کنند باید برای ورود دوباره به آمریکا اقدام به تهیه ی ویزای مجدد نمایند! انگار دوباره همانند زمان اصلاحات، ایران را محور شرارت معرفی کرده اند!
و در آخر خطاب به دولت تدلیر و امید برای نتیجه های درخشان دیپلماسی لبخند؛ اگر این هارا اقتدار می دانید لطف کنید ذلت را هم معنا کنید؛ بنظرم یا جای این دو کلمه در فرهنگ زبانتان عوض شده است یا ما عوضی شده ایم که توهین های آمریکا علیه ایران و اسلام همچنین هتاکی های بین المللی کشور هایی نظیر جیبوتی، عربستان، ترکیه و… را اقتدار تلقی نمی کنیم!

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff