دیدار مسئولان بسیج دانشجویی هرمزگان با فرمانده سپاه امام سجاد(ع)

در آستانه روز دانشجو مسئولان بسیج دانشجویی هرمزگان با فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ در این جلسه ی صمیمی که با حضور جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه ها برگزار شد سرداراباذر  سالاری،  فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان با اشاره به اهمیت و جایگاه دانشجویان در پیشبرندگی انقلاب اسلامی اظهاذ کرد: هسته های مساله محور شما و مطالبه گری های موفقی که در حوزه های مختلف انجام می شود، با احصای نیازمندی های مردم در پیوند و ارتباط مستمر با قرارگاه های تحول محلات می توانند در این راستا بسیار کمک کننده باشند.
فرمانده سپاه استان هرمزگان با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های علمی دانشجویان و با تاکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب در هفته ی بسیج سال گذشته افزود:با جهت دهی بیش از پیش کار علمی و پژوهشی خود ناظر به نیازمندی های استان در جهت برخی از مسائل سالها بر زمین مانده در استان گام بردارید.
سردار سالاری با تاکید بر استعداد و توانمندی دانشجویان و جوانان هرمزگانی ادامه داد: از مهمترین وظایف بسیج دانشجویی تربیت کادر تراز انقلاب اسلامی است لذا جهت دهی خروجی همه ی فعالیت هایتان به سمت این هدف مهم باشد، چرا که جوانان و دانشجویان هرمزگانی مستعد حضور در مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز کشور هستند و پرورش این استعدادها باید در این جا و توسط شما اتفاق بیفتد.

در این جلسه عارف رئوفی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان ضمن بر شمردن اهمیت مراکز آموزش عالی به عنوان خاستگاه جنبش دانشجویی و با اشاره به هسته های مساله محور شکل گرفته در بسیج دانشجویی اظهار کرد:نمونه های موفق شکل گرفته در این راستا در سطوح ملی عنوان دار و برخی دارای رتبه های اول و برتر ملی می باشند.

در ادامه ی جلسه اعضای حاضر به بیان دیدگاه ها، برنامه ی پیش رو، چالش ها و ظرفیت های جنبش دانشجویی و مراکز آموزش عالی استان پرداختند.

انتهای پیام/