دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با خانواده شهید نیروی انتظامی

همزمان با هفته نیروی انتظامی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با حضور در خانه یکی از شهدای نیروی انتظامی با خانواده شهید والا مقام حیدری دیدار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ هادی ابراهیمی ظهر امروز در معیت سرهنگ علیرضا گزمه معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان هرمزگان و جمعی از مسئولین انتظامی  و مدیران و معاونین اداره کل در منزل شهید علی اصغر حیدری حضور پیدا کرده و با خانواده این شهید بالا مقام دیدار کرد.

هادی ابراهیمی در این مراسم اظهارداشت: امروزه اهمیت کار نیروی انتظامی بر هیچ کس پوشیده نیست و همه ما به واسطه ی تلاش های این نهاد خدوم در امنیت به سر می بریم.

وی افزود: همه ما وام دار و مدیون شهدا هستیم و باید به هر نحوی که می توانیم در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن ها که به زعم رهبری معزز کمتر از شهادت نیست گام برداریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بیان‌کرد: همانطور که شهدا برای تامین امنیت و آسایش فرزندان ما جان عزیزشان را فدا کردند ما نیز وظیفه داریم به قدر وسعمان با خدمت رسانی درست ابزار رفاه فرزندان و خانواده های شهدا و همه مردم را تامین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز در این مکان حضور پیدا کرده ایم‌ که غبار منزل شهید را توتیای چشمان خود کنیم و بگوییم همیشه قدردان نیروی خدوم و مظلوم انتظامی و شهدای گرانقدر آن هستیم.

گفتنی است مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در پایان با اهدای لوح و هدایایی از خانواده شهید علی اصغر حیدری تجلیل کرد.

انتهای پیام/