دیدار اقشار مختلف جامعه اهل‌سنت هرمزگان با آیت‌الله نعیم‌آبادی
+ پ -
دیدار اقشار مختلف جامعه اهل‌سنت هرمزگان با آیت‌الله نعیم‌آبادی

مسئولان استانی، ائمه‌ جمعه، امامان جماعت، معتمدین، روحانیون، مدرسین و طلاب مدارس علوم دینی سراسر استان هرمزگان با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه با حضرت آیت‌الله نعیم‌آبادی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام‌جمعه بندرعباس دیدار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان، پیش از ظهر ۲۷ فروردین اقشار مختلف جامعه اهل‌سنت استان هرمزگان اعم از مسئولان استانی، ائمه‌ جمعه، امامان جماعت، معتمدین، روحانیون، مدرسین و طلاب مدارس علوم دینی سراسر استان هرمزگان با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه با حضرت آیت‌الله نعیم‌آبادی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام‌جمعه بندرعباس دیدار کردند.

حضرت آیت‌الله نعیم‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان در این مراسم ضمن خیرمقدم به حضار و با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ تحت عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» گفت: خوشبختانه در طول سال‌های گذشته در سطح کشور به ویژه استان همدلی و همزبانی مردم با مسئولان کاملا ملموس و محسوس بوده لیکن نامگذاری امسال با این مسمی به منظور تاکید و تقویت همدلی متقابل مردم با دولت است.

unnamed

عضو مجلس خبرگان رهبری طی این نشست، وحدت، همدلی، انسجام و همزبانی شیعه و سنی در هرمزگان را ستود و از هوشیاری و بیداری علمای منطقه تجلیل و قدردانی نمود.

آیت‌الله نعیم‌آبادی وحدت بین مذاهب اسلامی در استان را دارای پیشینه‌ای دیرینه دانست و با اشاره به سخنان آیت‌الله سیستانی گفت: این مرجع بزرگوار تقلید همیشه بر این نکته تاکید دارند که اهل‌سنت از خود ما هستند و ضرورتی ندارد که بگوییم برادران اهل‌سنت.

در این مراسم سیدعبدالباعث قتالی امام‌جمعه اهل‌سنت بندرعباس به نمایندگی از حضار با اشاره به عمل موفق قلب آیت‌الله نعیم‌آبادی و به شکرانه این نعمت، برای سلامتی روزافزون ایشان دعای طول عمر با عزت کرد.

وی همچنین با اشاره به اوضاع اخیر منطقه و جهان اسلام و ابراز نگرانی از تحولات یمن تصریح کرد: یقینا اتفاقاتی که امروز در جهان اسلام رخ می‌دهد مغایر با وحدت اسلامی است و مسلمانان باید با حفظ همدلی و همزبانی دشمن را در اجرای برنامه‌هایش مایوس گردانند.

اضافه می‌شود؛ آیت الله نعیم آبادی ۱۶ اسفند سال گذشته نیز به دلیل عارضه قلبی مورد عمل باز قلب قرار گرفت.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff