یک نامزد انتخابات مجلس دهم در غرب هرمزگان انصراف داد
+ پ -
یک نامزد انتخابات مجلس دهم در غرب هرمزگان انصراف داد
اولین انصراف در غرب هرمزگان رقم خورد

یک نامزد انتخابات مجلس دهم در غرب هرمزگان انصراف داد

دکتر محمد طاهر بنازدل یکی از داوطلبان نمایندگی مجلس دهم امروز ( ۴ اسفند ماه) همزمان با ششمین روز از تبلیغات انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه بستک ، پارسیان و بندرلنگه انصراف خود را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛براساس آخرین تغییرات از مجموع ۲۳ داوطلب نام نویسی شده در حوزه انتخابیه غرب هرمزگان برای شرکت در عرصه رقابت انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی صلاحیت ۱۱ نفر در مراحل مختلف رسیدگی مورد تائید قرار گرفت که با کناره گیری ۱ نفر، آمار نامزدها به ۱۰ نفر رسید.

 

هم اینک ۱۰ نفر به نام های یوسف دیوانی ، سید هاشم توانا ، مصطفی نادعلی نژاد ، محمد حسن نیا ، احمد جباری ، خالد زمزم نژاد ، ناصر توکلی ، ناصر شریفی ، حسن فتاحی و غلامحسین زارعی نامزد رقابت انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه غرب هرمزگان هستند.

 

دکتر محمد طاهر بنازدل در این خصوص انصراف خود از نامزدی مجلس دهم گفت : بنده به نفع هیچ نامزد و یا گروهی از این دوره از انتخابات انصراف نداده ام و به هیچ عنوان نیز از فردی در این خصوص حمایت نخواهم کرد و این مردم هستند که باید با استفاده از تحقیقات خود ، فرد صالح و نماینده ی خود را برای دور دهم مجلس شورای اسلامی انتخاب نمایند.

1

وی ادامه افزود : از مردم خوب و شریف غرب استان هرمزگان درخواست میکنم که با حضور باشکوه خود در انتخابات فرد مناسبی را برای سربلندی نظام ، پیشرفت کشور و منطقه ، انتخاب نمایند تا قدم های مناسبی را برای مردم غرب هرمزگان بردارد.

گفتنی است : دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه ۹۴ به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff