دکترین ولایت فقیه ایران منجی بشریت در دنیا است
+ پ -
دکترین ولایت فقیه ایران منجی بشریت در دنیا است
معاون حوزه علمیه کشور عنوان کرد:

دکترین ولایت فقیه ایران منجی بشریت در دنیا است

معاون آموزش حوزه علمیه کشور اظهار داشت:امروز اندیشه ولایت وتفکر نورانی امام راحل ایران را به ابرقدرت قدرت تبدیل کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپایگاه خبری پارسیان خبر؛ آیت الله عبدالکریم فرحانی،  معاون آموزش حوزه علمیه کشور در مراسم عمامه گذاری طلاب پارسیان بیان کرد:۳ عمل بزرگ که امام راحل برای ما به یادگار گذاشتند که می توان تبیین ولایت معصوم،تثبیت ولایت فقیه ومعرفی کردن ولی امر را نام برد.

 

فرحانی تصریح کرد: دکترینی که ولایت حضرت امام و ولایتی رهبر معظم انقلاب را مدیریت می کند دارای دو رکن بندگی خدا و عدالت واستقلال می باشد.

 

وی ادامه داد:دکترینی که امام راحل و مقام معظم رهبری مدیریت می کردند امروز به یک خیزش عظیم جهانی تبدیل شده است.

 

معاون آموزش حوزه علمیه کشور افزود:امروز اندیشه ولایت،تفکر نورانی امام با مدیریت بسیار مؤثر مقام معظم رهبری نمونه را درست می کند که در لبنان سیدحسن نصرالله می آید ومسیحیت را دور این محور جمع می کند.

 

فرحانی تأکید کرد:اما درمقابل این دکترین،آمریکا قرار می گیرد،داعش،آل سعود،اسرائیل وفتنه قرار می گیرد،

 

وی گفت: امروز حوزه علمیه ما حرکت می کندتا با واتیکان والازهر به تفاهم نامه محتوایی برمبنای یا اهل الکتاب برسیم،فعال شدن پایگاههای علمی ومعنوی واین سنگرهای عظیم خیزش تفکر ولایی مسئله مهم نظم ماست.

 

معاون آموزش حوزه علمیه کشور با تاکید بر اینکه راه پیروزی انتفاضه در قدس، غزه و فلسطین تداوم راه حسین(ع) است، افزود: دکترین ولایت فقیه ایران منجی بشریت جهان شده است و شعاع انقلاب ایران به خارج از مرزهای دنیا رسیده است.

 

فرحانی به نقش حوزه های علمیه در نشر فرهنگ دینی و اسلامی اشاره کرد و افزود: در هر کجائی که حوزه علمیه باشد آنجا محل یارگیری اهل بیت عصمت و طهارت است و فرهنگ دینی و اهل بیت رشد خواهد کرد.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff