ديدار با سادات هاشمي از رسوم مردم بستك در ماه مبارك رمضان
+ پ -
دیدار با سادات هاشمی از رسوم مردم بستک در ماه مبارک رمضان

دیدار با سادات هاشمی از رسومات مردم بستک در ماه مبارک رمضان است که هر روزه مردم زیادی به خانه سادات برای عیادت و کسب فیض می روند .

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از خبرنگار پایگاه خبری جهانگیریه که شب گذشته به دیدار سادات محترم روستای معنوی کنچی برای گرفتن گزارش رفته بود و بنا به اتفاق در این شب مراسم پر فیض مولود خوانی نیز در خانه سادات برای مهمانان برگزار می شد.

در این مراسم پرشکوه سادات گرانقدر همچون سیدمحمد ، سیدرضا و آقای سیدعلی از پسران محترم مرحوم آقای سیدحسین بزرگ ، سید حسین توانا روحانی برجسته ، سیدمحمدصالح افتد ، سیدحسن توانا ، سیدکامل افتد ، استاد رضوی و دیگر بزرگان حضور داشتند .

حبیب جامه دار عضو شورای شهر بستک ، محمود خشنود رییس کمیته فوتسال هیات و عبدالله امینایی رییس کمیته مسابقات هیات فوتبال شهرستان بستک از مسئولین شهرستان بستک مهمانان سادات بودند.
سادات محترم روستای کوچک و دور افتاده کنچی با اخلاق حسنه آنقدر در دل مردم جا پیداکرده اند که هر روزه مردم زیادی را از نقاط مختلف شهرستان بستک  حتی از دیگر شهرستان ها را به طرف خود جذب میکنند که تبدیل به عنوان نماد سخاوت و اخلاق حسنه در بین مردم شهرستان بستک مشهورند .

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff