دو هزار بسته سبد غذایی به ارزش یک میلیارد ریال در سیریک توزیع شد
+ پ -
دو هزار بسته سبد غذایی به ارزش یک میلیارد ریال در سیریک توزیع شد

رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سیریک گفت:دو هزار بسته سبد غذایی شامل برنج ، روغن ، مرغ، گوشت و حبوبات به همراه کمک های نقدی به ۴۰۰ خانوار ایتام تحت پوشش کمیته امداد به ارزش یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال کمک کردند.

رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سیریک گفت: خیرین و مسئولین شهرستان سیریک در قالب طرح مفتاح الجنه دو هزار بسته سبد غذایی شامل برنج ، روغن ، مرغ، گوشت و حبوبات به همراه کمک های نقدی به ۴۰۰ خانوار ایتام تحت پوشش کمیته امداد به ارزش یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال کمک کردند.

 
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، حجه الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی در سرکشی از خانواده های ایتام شهرستان افزود: یکی از طرح‌های مناسبتی کمیته‌ امداد در ماه مبارک رمضان اجرای طرح مفتاح‌‌الجنه می باشد که در این طرح مسئولان و خیران با حضور درمنازل مددجویان و دیدار با خانواده‌های تحت پوشش از نزدیک با مشکلات آنان آشنا و در راستای کمک به زندگی آنان و ایجاد امید و نشاط در بین خانواده های آن مشارکت می کنند.

 

حجه الاسلام و المسلمین ابراهیمی اذعان داشت: توزیع سبد کالا در میان خانواده های نیازمند یک سنت حسنه و سیره ائمه اطهار (ع) می باشد که خیرین و نیکوکاران علاوه بر دیگر ایام سال در ماه مبارک رمضان به صورت ویژه در این امر خداپسندانه کمک می کنند.

 
وی با بیان اینکه خیران و نیکوکاران می‌توانند با هماهنگی کمیته‌ امداد حضرت امام شهرستان در اجرای این طرح حسنه و ارزشمند سهیم باشند اظهار داشت: لزوم توجه بیشتر مسئولین و آحاد مردم و خیرین به خانواده های نیازمند و اهتمام جهت رفع مشکلات آنان را امری بسیار مهم و ضروری دانست.

 
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سیریک اضافه کرد: یکی دیگر از محورهای مهم کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) را توانمندسازی خانواده ها به عنوان یک رویکرد مهم و اساسی برای توسعه فعالیت های اشتغالزایی دانست.

 
انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff