دو طرح بهداشتی با اعتبار سه میلیارد ریال به بهره برداری رسید
+ پ -
دو طرح بهداشتی با اعتبار سه میلیارد ریال به بهره برداری رسید

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک گفت: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان ساختمان مرکز بهداشتی درمانی شهری سیریک و یک باب نماز خانه با زیر بنای ۴۵۰ متر مربع در زمینی به مسافت ۵ هزار متر مربع به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  آذینی ، دکتر حسن موحدی در آئین بهره برداری از این طرح ها افزود: برای اجرای این طرح ها از محل اعتبارات نظام سلامت مبلغ سه میلیاردو دویست میلیون ریال هزینه شده است.
وی اضافه کرد: برای ارائه خدمات بهداشتی و درمان به مردم شهرستان متخصص های اطفال، داخلی ، دندان پزشک و رادیولوژی در بیمارستان امام سجاد(ع) شهر بندر سیریک استقرار شده است.
دکتر موحدی تصریح نمود: طرح تحول نظام سلامت یکی از طرح‌های بسیار مهم در سیاست داخلی کشور می باشد که اجرای همه‌جانبه و موفق آن می‌تواند در تسکین آلام هموطنان و رسیدگی سریع به درمان نیازمندان مؤثر باشد و اجرای درست آن می تواندرضایتمندی عمومی مردم را به همراه داشته باشد.
وی با بیان اینکه سلامت در هر جامعه ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید وزارت بهداشت و درمان برای ارتقای سلامتی مردم اهتمام ویژه ای داشته باشد اظهار داشت: الحمدالله طی دو سال گذشته در کشور برنامه ریزی گسترده ای برای خدمت رسانی در حوزه سلامت و بهداشت به عموم اقشار جامعه به ویژه حاشیه نشینان و محرومین جامعه انجام شده که امیدواریم با تخصیص اعتبارات طرح تحول نظام سلامت برای شهرستان سیریک روز به روز وضعیت بهداشت و درمان شهرستان شرایط ایده آل و رضایتمندی مردمی داشته باشد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: نگاه دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان کشور برای ارائه خدمات درمانی در مناطق محروم و کم برخوردار بیشتر می باشد و در این راستا راهکارها و مراقبتهای اولیه در حوزه سلامت به‌کار گرفته شده تا بتوانیم سلامت اجتماعی عادلانه را در سطح جامعه برای مردم عزیز و بزرگوار برقرار کنیم.
شهرستان سیریک دارای یک اورژانس شبانه روزی ، ۵ واحد مراکز بهداشت و درمان در بمانی ، شهید مردان ،شهر گروگ ، شهر سیریک، گونمردی و یک مرکز در حال ساخت منطقه بریزگ و حدود ۳۶ مرکزخانه بهداشت روستایی می باشد که در بخش بهداشت و درمان به مردم ۴۵ هزار نفری شهرستان خدمات ارائه می دهند.

 
انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff