دو سرنشین قایق موتوری حادثه دیده در تنگه هرمز نجات یافتند
+ پ -
دو سرنشین قایق موتوری حادثه دیده در تنگه هرمز نجات یافتند

دو نفر سرنشین قایق موتوری سانحه دیده در دهانه تنگه هرمز توسط تیم جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از خطر غرق شدن نجات یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اسماعیل مکی زاده، رییس اداره حفاظت و ایمنی دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سرنشینان یک قایق موتوری که از بندرعباس عازم بندر خصب کشور عمان بود، به دلیل مشکل فنی در میانه دریا، سرگردان شدند.

 

وی افزود: بر اساس تماس دریافتی از قایق اطلاعات مربوط به موقعیت حادثه از طریق جی پی اس(GPS) به مرکز هماهنگی جستجو ونجات دریایی بندر عباس اعلام شد.

 

مکی زاده کرد: پس از دریافت پیام اضطرار، بلافاصله شناور ناجی به موقعیت اعزام شد و هر دو سرنشین این قایق را نجات یافتند و به بندر شهید ذاکری قشم منتقل نماندند.

 

رییس اداره حفاظت و ایمنی دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان تردد از مبادی غیرمجاز و توسط شناورهای غیراستاندارد تصریح کرد: جلوگیری از تردد دریایی از مسیرهای غیرمجاز در حیطه وظایف سازمان بنادر نیست لذا  شدت اقدامات دستگاه های اجرایی و انتظامی در زمینه عملیات کنترل بر روی ترددهای دریایی در مسیرهای غیرمجاز الزامی است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff