دو ساعت بازداشت مسیر زندگی افراد را تغییر می دهد
+ پ -
دو ساعت بازداشت مسیر زندگی افراد را تغییر می دهد

فرماندار پارسیان گفت: سیاست دستگاه قضایی بر حبس زدایی است زیرا ممکن است بازداشتی دو ساعته مسیر زندگی افراد را تحت تأثیر قرار دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، محمد رادمهر، فرماندار پارسیان در دیدار با رئیس دادگستری و جمعی از قضات پارسیان ضمن قدردانی از دادستان و رئیس دادگستری شهرستان گفت: از زمان تغییر در کادر قضایی شهرستان شاهد کاهش جرائم به خصوص در بحث سرقت هستیم که نشان از اقتدار و هدف گذاری صحیح دستگاه قضایی دارد.

فرماندار پارسیان رسیدگی فوری به پرونده‌ها را یکی دیگر از موفقیت‌های دستگاه قضایی شهرستان عنوان کرد و افزود: طولانی شدن پرونده‌های قضایی باعث ایجاد آزار و اذیت برای برخی افراد و خانواده‌ها می‌شد و برخی در بلاتکلیفی به سر می‌بردند که این مشکل در حال حاضر به شدت کاهش یافته است.

رادمهر دستگاه قضایی دستگاهی ارزشمند و مهم دانست و تصریح کرد: استقلال، اقتدار و نماد حاکمیتی دستگاه قضایی با نگاه‌های اندیشمندانه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری در مسیر اجرای عدالت در جامعه شکل گرفته است.

فرماندار پارسیان گفت: دادستان کل کشور در جلسه‌ای عنوان کرد که سیاست دستگاه قضا بر حبس زدایی است که حتماً متولیان قضایی شهرستان این موضوع را در دستور کار خود دارند.

رادمهر افزود: باید فرق گذاشته شود بین جرائم خشن با دیگر جرائم زیرا که ممکن است دو ساعت بازداشت یک فرد زندگی اجتماعی و مسیر آن را دچار تغییر کند و آسیب‌های اجتماعی جبران ناپذیری بوجود بیاورد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff