دویست و شصت ونهمین نشست ملی کتابخوان در جاسک
+ پ -
دویست و شصت ونهمین نشست ملی کتابخوان در جاسک
با حضور فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی

دویست و شصت ونهمین نشست ملی کتابخوان در جاسک

دویست و شصت ونهمین نشست طرح سراسری «کتاب خوان» با حضور علاقمندان عرصه کتاب و کتابخوانی در جاسک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مکران نیوز؛در نشست کتابخوان شهرستان جاسک که با حضور محسن زینلی تختی مدیرکل اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان، علی سالاری  فرماندار جاسک، عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره ارشاد شهرستان و جمعی از کتابداران،فرهنگیان، دانشجویان و علاقمندان به کتاب برگزار شد، ۸ نفر از کتاب‌خوانان در یک محیط پرشور فرهنگی به ارائه خلاصه‌ای از کتاب‌های خوانده شده خود پرداختند.

در این مراسم و بر اساس دستوالعمل طرح کتاب خوان؛ فرماندارشهرستان ،سرپرست اداره ارشاد جاسک،دو نفر از کتابداران کتابخوانه عمومی شهید باهنر شهرستان،دو نفر از فرهنگیان ،یک دانش آموز و یک دانشجو  بعنوان منتخب ۸نفر از فعالان حوزه کتاب شهرستان ، کتاب های انتخابی و مورد علاقه خود برای حاضران تشریح و معرفی کردند.

طرح ملی کتاب‌خوان که توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی‌ کشور و به منظور اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده و ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب طراحی شده است، به صورت سلسله نشست‌های استانی و شهرستانی در تهران و سایر شهرهای کشور در حال برگزاری است.

این نشست در واقع برنامه ای است در راستای به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده افراد و معرفی آن به دیگران؛ در این نشست ها افراد خلاصه و برداشت های خود از مطالعات شخصی خود را در اختیار دیگران قرار می دهند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff